999 rezultate për

merkuren

Virusi korona, të mërkurën nis firnizimi i shkollave me sapunë Nuk ka raste të reja të dyshuara me virusin Korona. Gjendja e gruas së prekur mbetet e qëndrueshme, ndërsa dy mjekët që
Koronavirusi, 300 punonjës evakuohen nga banka më e madhe e Singaporit Rreth 300 punonjës janë evakuuar nga banka më e madhe e Singaporit, DBS, pasi një person u sëmurë me koronavirusin e ri.
Trembi kampin zikaltër kur doli me paterica nga stadiumi i Lecces, mësohet sa do të mungojë Brozovic Trembi jo pak duke u larguar nga Lecce me paterica, por për Marcelo Brozovic vijnë lajme të mira. Mesfushori i Interi
1 mijë tërmete të pazakonta trondisin këtë shtet Më shumë se 1.280 tërmete kanë goditur Porto Riko që nga 28 dhjetori. Një makinë u zu poshtë nën një shtëpi që u rrën
Dështon takimi Kurti-Mustafa, do të takohen sërish të mërkurën Është mbyllur pa ndonjë rezultat konkret takimi mes kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dher atij të LDK-së, Isa
ZYRTARE: Pjaniç ja del për Atleticon, Costa qëndron në infermieri Pjanic është rikuperuar dhe do të luajë kundër Atleticos, por jo edhe Costa. Të mërkurën, nga ora 21:00, skuadrat që
Çfarë po i ndodh Merkelit?, Dridhet sërish për të 3-tën herë brenda muajit (VIDEO) Kancelarja gjermane Angela Merkel është parë duke u dridhur në një aktivitet publik për të tretën herë në më pak se një
Parashikimi i motit, si do të jetë dita nesër (FOTO LAJM) Më në fund do të fillojnë ditët me diell. Sipas parashikimit të motit, për ditën e mërkurë, pritet që të ketë reshje t
Serbët: Turp i qoftë presidentit të UEFA-s, po lobon për Kosovën (FOTO LAJM) Mediat serbe e kanë konsideruar si të turpshëm veprimin e fundit të presidentit të UEFA-s, Alexander Ceferin, i cili të
Sarri ia bën të artë Chelsit: Nesë e ardhmja ime varet nga finalja, iki që tani Maurizio Sarri ka thënë se më parë do ta pranonte shkarkimin e menjëhershëm sesa e ardhmja e tij të varej nga rezultati
Deri të mërkurën duhet të vendoset për fatin e mandatit të Gruevskit Pika për marrjen e mandatit të deputetit në arrati, Nikolla Gruevski duhet të shqyrtohet deri të mërkurën e ardhshme, ku
Emery: Një vend në 4 më të mirat është në dorën tonë Arsenal ka pësuar një humbje befasuese ndaj Crystal Palace, një disfatë që mund të jetë vendimtare në luftën për një ven
Mediat greke ngrenë në qiell Ilir Metën: Ndërhyri për kthimin e trupit të heroit tonë Kaçifas Ilir Meta është politikani shqiptar më afër grekëve. Kështu i qaset gazeta greke "Protothema" Presidentit të Shqipërisë
Mësoni motin deri të mërkurën (FOTO LAJM) Moti këto ditë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike si dhe masave të ngrohta ajrore. Mirëpo, masa të ftoht
Magjia e akrobatëve të Cirkut Kombëtar zbret të mërkurën te Liqeni (FOTO LAJM) Magjia e akrobatëve të Cirkut Kombëtar zbret të mërkurën te Liqeni, akrobaci, humor e argëtim pa fund Parku i Liqenit
Brenda kësaj fotografie fshihet një bos i krimit Gangsteri më i kërkuar francez, Redoine Faid, u gjurmua nga policia përmes telefonave dhe u zbulua se kishte përdorur nj
Në këtë datë ka kontrollim falas të frenave në gjithë Kosovën Në kuadër të Ditës Evropiane të Sigurisë në Rrugë me moton “ Rrugë pa aksidente”, Ministria e Infrastrukturës bashkë me
Të mërkurën, protestë për lirimin e ish-komandantit Sylejman Selimi Gjyqtarët e Pallatit të Drejtësisë në Hajvali do të përballen të mërkurën me kërkesën e protestuesve për lirimin e Sylej
Paraguai largon ambasadën nga Jerusalemi në Tel Aviv, Izraeli reagon ashpër Paraguai ka vendosur të rikthejë ambasadën e saj në Izrael në Tel Aviv, pasi qeveria e mëparshme e vendit e zhvendosi a
Ky është orari ideal për të postuar që të keni më shumë like e komente Doni të merrni më shumë like dhe komente? Ndiqini këto orare dhe çdo gjë do të ndryshojë për mirë. CoSchelude ka real