999 rezultate për

merkuren

Gjermania përgatit masa të reja anti COVID Gjermania nuk do të jetë në gjendje të heqë të gjitha masat që synojnë të frenojnë përhapjen e koronavirusit në fillim t
Superiorja e mbyll vitin të mërkurën, luhet klasikja e Shqipërisë Kategoria Superiore këtë herë do të luaj deri në limite të vitit 2020, teksa java e 12 e saj do të jetë të mërkurën e da
Ibra rikthehet në stërvitje, a do luaj ndaj Genoas të mërkurën? Zlatan Ibrahimovic, është rikthyer në stërvitje pas lëndimit që pësoi kundër Napolit. "SkySport" raporton se veterani
Italia ndërmerr masa të reja kufizuese për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri Italia lajmëroi sot kufizime të reja për udhëtimet gjatë pushimeve të Krishtlindjeve, që kanë për qëllim të kufizojnë pë
Një fitore me Bjellorusinë do ti mbushte "xhepat" Kombëtares tonë Fitorja ndaj Kazakistanit mbajti në lojë Shqipërinë në garën për vendin e parë në grupin 4 të Ligës C në Ligën e Kombeve
U operua në tru, Maradona lë spitalin Diego Maradona është liruar nga spitali të mërkurën dhe është dërguar në një klinikë shërimi ku ai mund të trajtohet për
Kampionati nis të mërkurën, në ndeshjet e javës së parë spikat Tirana-Kukësi Bojkoti tashmë është ndërprerë teksa në mbledhjen e sotme të Ligës u vendos që Kategoria Superiore të startojë ditën e m
ZYRTARE/ Dalin datat e Kupës së Italisë! Ja kur nis dhe mbaron Lega Serie A, e cila do të zbulojë kalendarin e ri nga ora 12:00 ditën e mërkurë, por ka njoftuar gjithashtu datat e Kup
E moshuara luan piano mes rrënojave dhe kaosit të shkaktuar në Beirut, pamjet bëhen virale (VIDEO) Kaosi do të ishtë fjala e duhur për të përshkruar skenën në shtëpinë e Abboud Melki në Beirut të mërkurën në mbrëmje. Mo
Fiorentina ndal Interin dhe i bën nder Juventusit (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola ndaj Fiorentinës në javën e 35 të Serisë A. Zikaltërit i kanë bërë
Del autopsia, cili ishte shkaku i vdekjes së aktores së njohur Aktorja e njohur Naya Rivera ndërroi jetë disa ditë më parë dhe pas një kërkimi të gjatë, trupi i saj i pajetë u gjet në
Juventusi me 3 mungesa të mëdha në finalen ndaj Napolit Juventusi do të ketë 3 mungesa të rëndësishme në finalen e Coppa Italia kundër Napolit të mërkurën, pasi Gonzalo Higuai
Brazili shënon rekord, 19,951 raste të reja me koronavirusit në 24 orët e fundit Brazili ka shënuar një rekord të ri në shënimin e rasteve të koronavirusit të mërkurën, pasi u bë vendi me i tretë me nu
Tare: Serie A duhet të përfundojë, rikthehemi në stërvitje të mërkurën Igli Tare mendon se ky sezon në Serie A duhet të përfundojë dhe të shpallet kampioni në fushën e blertë. Në një inter
Ministri i Sporteve në Gjermani: Futbolli duhet të rinisë në maj! Bundesliga gjermane ishte planifikuar për të rifiluar më 9 maj. Mirëpo kancelarja Angela Merkel shtyu çdo vendim mbi kët
Pezullimi i fondeve për OBSH nga SHBA-ja, reagon organizata Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetit tha të mërkurën se i vjen keq për vendimin e Presidentit amerikan Donald Trump
Virusi korona, të mërkurën nis firnizimi i shkollave me sapunë Nuk ka raste të reja të dyshuara me virusin Korona. Gjendja e gruas së prekur mbetet e qëndrueshme, ndërsa dy mjekët që
Koronavirusi, 300 punonjës evakuohen nga banka më e madhe e Singaporit Rreth 300 punonjës janë evakuuar nga banka më e madhe e Singaporit, DBS, pasi një person u sëmurë me koronavirusin e ri.
Trembi kampin zikaltër kur doli me paterica nga stadiumi i Lecces, mësohet sa do të mungojë Brozovic Trembi jo pak duke u larguar nga Lecce me paterica, por për Marcelo Brozovic vijnë lajme të mira. Mesfushori i Interi
1 mijë tërmete të pazakonta trondisin këtë shtet Më shumë se 1.280 tërmete kanë goditur Porto Riko që nga 28 dhjetori. Një makinë u zu poshtë nën një shtëpi që u rrën