269 rezultate për

merkatos

10 blerjet mė tė mira tė merkatos sė dimrit nė histori (FOTO LAJM) Dita e premte nė shumė vende tė Europės konsiderohet si me fat, pasi ndodhin edhe uljet e mėdha nė dyqane. kryesisht kjo
Top 10 lojtarėt e merkatos nė Itali pėr vitin 2016 (FOTO LAJM) Merkato e janarit pritet qė tė jetė shumė e "nxehtė" nė Serinė A. Shumė futbollistė tė rinj, apo mė tė vjetėr nė moshė n
E bujshme, Andrea Pirlo nė janar sėrish nė Serinė A Fakti qė pėr momentin janė nė krye tė renditjes sė Serisė A sė bashku me Fiorentinėn, kanė bėrė qė Interi tė hidhet nė m
Cana: Ju tregoj prapaskenat e merkatos, mė kėkuan edhe nė Greqi Kapiteni i Shqipėrisė, Lorik Cana, ka qenė i ftuar nė Canal Plus, ku ka folur ndėr tė tjera pėr suksesin e kombėtares sh
Lajm shumė i keq pėr Chelsea-n Jose Mourinho humbet njė nga futbollistėt mė tė rėndėsishėm pėr 4 muajt e ardhshėm. Bėhet fjalė pėr portierin belg, Thib
20 lojtarėt e mbivlerėsuar tė merkatos sė verės (FOTO LAJM) Manchester City ėshtė njė skuadra qė ka shpenzuar mė shumė gjatė merkatos sė verės. Ndėrkohė qė nė Angli spikasin edhe s
Mė nė fund merr fund "telenovela' De Gea Real Madridi dhe Manchester United, kanė arritur marrėveshjen pėr transferimin e David De Gea nė Santiago Bernabeu.
Van Gaal pėrgatit bombėn e merkatos sė verės Louis Van Gaal mund tė planifikojė njė transferim bombė nė merkaton e verės, kur kanė mbetur edhe tri ditė deri nė mbyll
"Bomba" e merkatos, Gruevski zėvėndėsuesi i Neymar te Barēa (FOTO LAJM) Liderėt e Ballkanit Perėndimor mposhtėn dje ata tė Bashkimit Europian nė njė ndeshje miqėsore tė zhvilluar dje nė Vjenė.
Kėrcėnoi me vdekje partneren, arrestohet sulmuesi i West Ham Diafra Sakho, sulmuesi i West Ham ėshtė arrestuar me akuzėn e frikėsimit dhe kėrcėnimit me vdekje tė partneres. Lajmi u
Inter nis sulmin final pėr Perisiē, ja 7 objektivat e tjerė (FOTO LAJM) Inter ka nisur sulmin final pėr Ivan Perisiē duke shtuar edhe 10 milionė euro nė buxhetin e merkatos. Kroati i ka thėnė
"Bombė" e merkatos, Shakohoxha te FC Shkupi (FOTO LAJM) Kthimi nė Ligėn e Parė tė Maqedonisė dhe paraqitja e mrekullueshme nė javėn e parė kundėr Vardarit, ka bėrė qė Shkupi tė
Lenjani gati tė ndryshojė ekip, por mbetet nė Francė Ermir Lenjani mund tė ndryshojė skuadėr, por jo kampionat. Mbrojtėsi shqiptar ėshtė nė orbitėn e Nantės. Pėr momentin ai
Top 11 mė i shtrenjtė i merkatos sė verės (FOTO LAJM) Merkatoja e kėsaj vere ka dhuruar transferime shumė tė bujshme por edhe shumė tė shtrenjta njėkohėsisht. Sigurisht qė
Ēmenduria e merkatos, Reali largon Ronaldon te ... Lėvizje e ēmendur nė merkato. Sipas "France Football", presidenti i Real Madridid, Florentino Perez ėshtė i gatshėm qė t
Milani bėn gati "bombėn" e merkatos, ja kush ėshtė Nga ėndrra nė realitet, dhe mė pas sėrish ėndėrr. Pėr momentin mund tė themi se ėshtė njė realitet. Milani duket se nuk
Formacioni mė i mirė i merkatos deri mė tani (FOTO LAJM) Faqja e njohur e transferimeve, transfermarkt ka publikuar formacionin e lojtarėve qė kanė ndryshuar skuadėr gjatė kėsaj
Inter-Milan, "derbet" e merkatos tė fituara nga zikaltrit (FOTO LAJM) Nė Itali ka njė shprehje tė vjetėr dhe shumė domethėnėse: "Chi dice parenti, dice serpenti", qė nė shqip do tė thotė "ku
Gashi te Lazio nėse arrihet Champions-i Derbi i Romės, tė hėnėn nė orėn 18:00, mund tė rezultojė vendimtar pėr tė ardhmen e sulmuesit tė Kombėtares sė Shqipėris
Agjenti i Hysaj-t qartėson zėrat e merkatos Elseid Hysaj vazhdon tė jetė njė emėr i nxehtė nė merkaton italiane. Agjenti i Elseid Hysajt, ka folur nė lidhje me spek
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu
albeu