999 rezultate për

merkaton

Koronavirusi, FIFA mund të zgjasë në 7 muaj merkaton Jo vetëm kampionatet dhe Kupat e Europës, UEFA dhe FIFA po studiojnë çdo aspket të futbollit, në momentin që do të rinis
Reali ka vetëm një dëshirë për merkaton e verës, Sadio Manen Real Madrid kanë vënë në shënjestër yllin e Liverpool, Mane. Sadio Mane është emri që prinë listën e dëshirave të Rea
Ish-sulmuesi i Barcelonës i jep avantazhin Romës (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Gentin në takimin e parë në fazën e 1/16-ave të kompeticionit Europa League. Carles P
Liverpool i vendosur për lojtarin e Bundesligës, do të jetë përforcimi i parë në merkaton e verës Liverpooli e ka vendosur në krye të listës së dëshirave mesfushorin gjerman, Kai Havertz. Njëri nga talentet më premt
Chelsea "mbush" me shpresë Lampard, 150 milion paund për merkaton Frank Lampard ka fituar besimin drejtuesve të Chelsea të cilët janë gati ti vënë në dispozicion 150 milion paund për me
Capello flet për merkaton e Interit: Sensi dhe Eriksen në një nivel Interi ka qenë një nga skuadrat më aktive gjatë afatit kalimtar të dimrit duke ofruar tre lojtarë, Eriksen, Moses dhe Yo
Vetëm 11 ndeshje dhe asnjë gol me Arsenalin, Cabellos rikthehet te Reali Mbyllet përpara kohe aventura e Dani Ceballos te Arsenali. Spanjolli i cili u transferua si një afrim i bujshëm te “
Po "shuhet" te Arsenali, Ceballos i kërkon Realit t’i gjejë skuadër të re Mbyllet përpara kohe aventura e Dani Ceballos te Arsenali. Spanjolli i cili u transferua si një afrim i bujshëm te "topç
FIFA i bllokoi merkaton, reagon Flamurtari: Prisni zyrtarizimin e ri Vetëm pak minuta pasi u zyrtarizua vendimi i FIFA-s për të bllokuar merkaton e Flamurtarit për 3 sesionet e radhës ka ar
FIFA trondit Superioren, bllokon merkaton e dy skuadrave Një lajm i beftë ka tronditur Kategorinë Superiore. Organizmi më i lartë i futbollit botëror, FIFA ka bllokuar merkat
Vidal e ka marrë vendimin, agjenti i tij fluturon për Milano Arturo Vidal është kthyer në një çështje të nxehtë te Barcelona dhe me shumë gjasa do të largohet në merkaton e janarit,
Eriksen vendos për të ardhmen Tottenham kërkon ta përfshijë në një shkëmbim për të rikthyer Gareth Bale në Londër, por mesa duket e ardhmja e Christia
Nga Ibra te Eriksen, 11 lojtarët që po "ndezin" merkaton Po i afrohemi 1 janarit, që korrespondon me hapjen e merkatos dimërore. Si çdo vit, rreth kësaj kohe, klubet në të g
Ardian Abazaj tregon sekretin e Pogradecit kryesues, kam mbështetjen e Bashkisë për merkaton Askush nuk e njeh Pogradecin sa trajneri aktual Ardjan Abazaj, ish-lojtar i spikatur në qytetin liqenor dhe jo vetëm, po
Conte: Nuk dua të flas për merkaton Trajneri i Interit, Antonio Conte, foli për mediet italiane pas fitores kundër Genoas. Strategu i zikaltërve i thuri elo
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Merkatoja e janarit, Conte i bindur për lojtarët që i duhen Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka bërë që Interi të nisë për të rimenduar edhe një herë tjetër sezonet e shkuara, ku pa
Interi blen mesfushorin 19-vjeçarë për 35 mln euro Skuadra e Interit do të synojnë të fitojë trofe këtë sezon nën drejtimin e teknikut Antonio Conte. Për të mbërritur tek
Ibrahimovic te Napoli? flet Gattuso Gennaro Gattuso, trajneri i ri i Napolit, u pickua edhe për merkaton dhe mundësinë që Ibrahimovic të transferohet te sku
Pogba "nxeh" merkaton, Reali mendon shkëmbimin e bujshëm Me merkaton e janarit fare pranë, shumë skuadra po mendojnë për të perforcuar ekipin. Një prej klubeve që pritet të j