999 rezultate për

merkato

Chilwell drejt largimit, Licester synon yllin e United Leicester City mbetet në shënjestrën e klubeve të mëdha për disa nga yjet e skuadrës. 23-vjeçari Ben Chilwell mund të la
Idrizi "shpërfill" FIFA-n: Flamurtari do bëj një merkato të fuqishme Flamurtari u dënua nga FIFA për të mos bërë asnjë afrim në skuadër për 3 sesionet e ardhshme të merkatos, duke goditur f
FIFA i bllokoi merkaton, reagon Flamurtari: Prisni zyrtarizimin e ri Vetëm pak minuta pasi u zyrtarizua vendimi i FIFA-s për të bllokuar merkaton e Flamurtarit për 3 sesionet e radhës ka ar
FIFA trondit Superioren, bllokon merkaton e dy skuadrave Një lajm i beftë ka tronditur Kategorinë Superiore. Organizmi më i lartë i futbollit botëror, FIFA ka bllokuar merkat
Zbulohen planet e merkatos së dimrit te Juventusi Në prag të ndeshjes mes Romës dhe Juventusit, drejtori sportiv i bardhezinjvë Fabio Paratici ka folur për merkaton e dim
Piatek te Tottenhami për shumën e majme Krzysztof Piatek ka qenë një ndër emrat më të lakuar të ditëve të fundit në merkato. Ardhja e Ibrahimovic në Milano
Dortmund i vendosur, Sancho nuk shitet këtë merkato Borussia Dortmund është këmbëngulës në vendimin për të mos e lejuar Jadon Sanchon të largohet gjatë afatit kalimtar të j
Aubameyang hedh poshtë zërat e merkatos, nuk e mendon largimin "Ylli" i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, u jep fund njëherë e mirë zërave të merkatos, që flasin për një largim të
U cilësuan si e ardhmja e ekipit, Milani nxjerr në merkato dyshen Piatek-Paqueta Janar 2019: te Milani “zbarkojnë” Piatek (nga Genoa) dhe Paquetà (Flamengo). Një dyshe e krahasuar nxitimthi me Shevchen
Vidal e ka marrë vendimin, agjenti i tij fluturon për Milano Arturo Vidal është kthyer në një çështje të nxehtë te Barcelona dhe me shumë gjasa do të largohet në merkaton e janarit,
Merkato janari/ Lojtari i Bayernit kërkon largimin, drejt Premier Leagues! Arsenali kërkon të transferojë mbrojtësin e Bayernit, Jerome Boateng. Sipas raportimeve të fundit të “Sky Deutschland
Eriksen vendos për të ardhmen Tottenham kërkon ta përfshijë në një shkëmbim për të rikthyer Gareth Bale në Londër, por mesa duket e ardhmja e Christia
Nga Ibra te Eriksen, 11 lojtarët që po "ndezin" merkaton Po i afrohemi 1 janarit, që korrespondon me hapjen e merkatos dimërore. Si çdo vit, rreth kësaj kohe, klubet në të g
Ardian Abazaj tregon sekretin e Pogradecit kryesues, kam mbështetjen e Bashkisë për merkaton Askush nuk e njeh Pogradecin sa trajneri aktual Ardjan Abazaj, ish-lojtar i spikatur në qytetin liqenor dhe jo vetëm, po
Isco mund të jetë befasia e merkatos së janarit Isco Alarcon iu bashkua Real Madridit në vitin 2013 nga Malaga për 30 milionë euro dhe u etiketua menjëherë si një talen
Zërat e merkatos dhe objektivi personal, rrëfehet Vidal Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur të merkatos së janarit. Antonio Conte e do në ekip dhe drejtuesit e Inte
Conte: Nuk dua të flas për merkaton Trajneri i Interit, Antonio Conte, foli për mediet italiane pas fitores kundër Genoas. Strategu i zikaltërve i thuri elo
Përditësohen vlerat e merkatos, 10 futbollistët më të kushtueshëm të Shqipërisë (FOTO LAJM) Afron fundi i vitit dhe si zakonisht, portali i njohur për vlerësimin e kartonëve të futbollistëve, “transfermarkt”, ka
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Moratti: Interi fiton titullin Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka lëshuar disa deklarata të forta para darkës së Krishtlindjes. Ish-numr