999 rezultate për

merkaj

Konfirmohet në detyrë drejtori i Kufirit dhe Migracionit Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë drejtorin e Kufirit dhe Migracionit Eduart Merkajn. Merkaj k
I penduari nxjerr shokët: Ju tregoj "kokat" e mafias në Vlorë Gazmend Merkaj,vlonjati që u vetëparaqit në policinë e Fierit me një pistoletë “Glock” në çantë dhe që më pas tregoi dis
Rrëmbime e vrasje me çekiç, klanet mafioze bëjnë kërdinë me 80 të zhdukur në Vlorë Më shumë se 18 persona që nga “viti i drogës”, 2016, rezultojnë të zhdukur vetëm për qarkun e Vlorës. Një serial trondit
Atentati që tronditi Durrësin, kush janë dy zhdukjet në Vlorë që akuzohej krahu i djathtë i Shullazit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin pak pas mesnatës së djeshme, ku dy persona kanë mbetur viktimë e në një atenta
Flet pronari i BMW që dha alarmin për "bombë": Më kanë kërcënuar Pronari i makinës “BMW” me targa AA 895 TX, Gazmir Merkaj, çoi në këmbë Policinë e Fierit, atë të Vlorës dhe forcat xhen
Therën të riun, arrestohen babë e birë në Tiranë Policia ka zbardhur dhe ka vënë në pranga babë e birë në Tiranë pasi mbrëmjen e kaluar plagosën me mjet prerës shtetasin
Lëkundje të reja në Policinë e Shtetit, shkarkohet drejtori i rëndësishëm Duhet thënë se në policinë e Shtetit së fundmi janë bërë ndryshime të mëdha. Një tjetër lëvizje është firmosur këtë h
Zbardhen detaje tronditëse nga vrasja me thikë në zemër e të riut në Vlorë Pesë ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku mbeti i vrarë me thikë një 22-vjeçar, sherri mes familjeve dhe palëve të për
DETAJET/ Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, 27-vjeçari i liruar: Më goditën 6 veta Kanë kaluar vetëm 5 ditë nga ngjarja e rëndë në Vlorë ku mbeti i vrarë Armando Merkaj, 22 vjeç. Pavarësisht se është bu
Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, autori: Ngacmonte nusen e vëllait, më dhunoi edhe nënën Gjykata e Shkallës së Parë ka lënë në burg autorin e vrasjes së Armando Rrapajt. Mësohet se i akuzuari Novruz Merkaj
I riu u vra në Vlorë për një borxh, ishte gjithë paraditen me vrasësit (VIDEO) Policia është duke zbardhur arsyet që çuan në sherrin mes vëllezërve Merkaj, pas të cilit mbeti i vrarë 32-vjeçari Arman
Zyrtare/ Shqipëria thërret futbollistin e Sampdorias Olger Merkaj i riu shqiptar që po shkëlqen në futbollin italian këtë sezon është thirrur për herë të parë në Kombëtaren
Lind qingji me 4 sy e me bisht në ball në Fier (VIDEO) Në fshatin Vreshtas të ish-komunës Cakran në Fier ka lindur një qingj me katë sy dhe me bisht në ballë në vend të hundës
Në pranga dy vëllezër, shpërndanin drogë në shkollë Policia, përkatësisht e Seksionit për Narkotikët në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat, në kuadër të parandalimit të p
Grabitën kazinonë, arrestohen dy të rinjtë Dy persona të akuzuar për vjedhje me armë në qytetin e Ballshit janë arrestuar nga poicia e Fierit. Klodian Shehaj 22 vj
Korrupsioni, 4 të arrestuar në Durrës Katër persona jane vene ne pranga nga ana e policise se Durresite me akuzen e korrupsionit, mes tyre eshte dhe shoferi i
Zbuluan lidhjen e motrës, vëllezërit masakrojnë me thikë të riun në Vlorë Konflikti mes dy vëllezërve dhe një të riu nga Vlora përfundoi me vrasjen e Armando Rrapaj, 22 vjeç. Shkaku i sherri