999 rezultate për

merituan

Kloop: Ata merituan golin ne merituam 3 pikët Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, është shprehur i kënaqur pas fitores 2-1 të marrë në fushën e Fulham-it. "E nisë
Messi humbi penalltinë por jo shpresën, thotë se e merituan fitoren Kapiteni i Argjentinës, Lionel Messi, ka marrë mbi supe fajin për barazimin e ekipit të tij kombëtar ndaj Islandës në Ku
Zidane vlerëson Sevillan: E merituan fitoren Real Madrid ka pësuar ndaj Sevillas me rezultat 2-1. Pas humbjes trajneri Zinedine Zidane, e ka pohuar se andaluzianët e
Qytetarët e Maqedonisë merituan marrjen e rekomandimit Eurokomisari Johanes Han ka deklaruar se çdokush ka kontribuar për marrjen e raportit pozitiv për Maqedoninë, ndërsa qyt
Duka: Dua të komplimentoj ekipin, merituan më shumë Transferta e Strumicës nuk ishte e thjeshtë për Shqipërinë, për shkak të udhëtimit të gjatë drejt kësaj transferte por n
Buffon: Juventus dhe Monaco merituan gjysmëfinalen Hianluigi Buffon ka thënë se Juventus dhe Monaco kanë merituar të jenë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve Kapiten
Evra: Barazimi nuk do ishte çudi Lidhur me paraqitjen e zhvilluar dje, Patris Evra ka përgëzuar Shqipërinë por shprehet se priste një duel shumë të luftu
1 vjetori i liberalizimit: Berisha, shqiptarët e merituan Një vit pas liberalizimit të vizave për shqiptarët, kreu i qeverisë Sali Berisha ka hedhur sërish akuza ndaj opozitës dh
Malouda, e merituan fitoren Mesfushori i Chelseat, Florent Malouda e ka përgëzuar skuadrën e tij për atë që bëri duket kthyer rezultatin në 2-1 edhe