999 rezultate për

merituam

Shaqiri: E merituam fitoren ndaj PSG Liverpooli mori një fitore të merituar në ndeshjen që zhvilluan përballë skuadrës së PSG në UEFA Champions League. P
Nainggolan: E merituam, nuk fituam me fat Interi ka marrë një fitore tepër të rëndësishme ditën e djeshme kundër një kundështrai të fortë si tottenham. Kur nd
Shkëmbi: Merituam të humbisnim si e nisëm lojën Trajneri i durrsakëve, Bledi Shkëmbi pas ndeshjes tregoi se skuadra e nisi keq ndeshjen për shkak të ndryshimit të rresh
Memushaj: E merituam humbjen Ledian Memushaj, e pranoi performancën e dobët të të gjithë ekipit, pas humbjes me Skocinë. • Humbja e sotme… "E d
Pochettino: E merituam fitoren ndaj Unitedit Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thënë se performanca e skuadrës së tij në ndeshjen kundër Manchest
Flet Pogba pas "turpërimit" nga Brighton: E merituam Skuadra e Manchester United ditën e djeshme pësoj një humbje dramatike 3-2 ndaj Brightonit.. Pas kësaj paraqitje mjaf
Lukaku: E merituam kualifikimin Belgjika arriti të kualifikohej për në gjysmëfinale duke mudnur ekipin e Brazilit me rezultatin 2-1. Në këtë ndeshje u p
Mesfushori i Suedisë: Nuk di nëse e merituam kualifikimin E ka nisur futbollin në Sandsvall, qytetin e tij të lindjes në Suedi. Pas një karriere pa shumë bujë në fëmijëri, emri i
Low: E merituam eliminimin Trajneri Joachim Low është padyshim një nga fajtorët kryesor të eliminimit të Gjermanisë nga Kupa e Botës. Lënia jashtë
Southgate: E merituam fitoren Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate u shpreh i kënaqur me fitoren kundër Tunizisë. Të dy golat për Anglinë i shënoi
Challandes: Dominuam dhe e merituam plotësisht fitoren Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, u shpreh i lumtur për fitoren ndaj Shqipërisë, dhe pati një falënderim për lojta
Valon Berisha: E merituam plotësisht kualifikimin Pas fitores historike të Salzburg kundër Lazio në çerekfinale të Europa League, për të kaluar në gjysmëfinale, ka folur
Allegri: Merituam të shkonim së paku në kohën shtesë Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, është shprehur i dëshpëruar pas eliminimit nga Liga e Kampionëve. Ishte
"E merituam, ishim më lart se Barcelona taktikisht" Alessandro Florenzi është krenar, pasi sipas tij Roma ishte një hap para Barcelonës në aspektin taktik të ndeshjes dhe s
Chiellini: Ishim një ekip që nga fillimi e deri në fund e merituam fitoren Giorgio Chiellini tha se përvoja e bëri ndryshimin mes Juventusit dhe Tottenham Hotspur në UEFA Champions League. Ita
Allegri: Ishte një fitore e madhe, e merituam kualifikimin Max Allegri ka vlerësuar tej mase ekipin e tij pas këtij kualifikimi të merituar ndaj Tottenham Hotspur. "Lojtarët dh
Zidane realist: Nuk e merituam fitoren Zinedine Zidanes iu rikthyen ato skenaret nëpër kokë kur Reali hynte në fushë dhe hallakatej sikur nuk dinte se çtë bënt
Bernanrdeschi: Ne merituam të fitonim ndaj Tottenhamit Anësori italian, Federico Bernardeschi këmbëngul se Juventusi "meritoi të fitoj dhe është i bindur se torinezët shkojnë
Daja: Sot e merituam plotësisht fitoren Trajneri i Skënderbeut, u shpreh i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij pas fitores me Kukësin, dhe tha se sot ekipi i
Guardiola: Ne e merituam fitoren Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola insiston se skuadra e tij e ka merituar fitoren ndaj Arsenalit Manchester