999 rezultate për

meritoni

Luis Suarez i përgjigjet mesazhit të Lionel Messit Ju meritonit të largoheshit siç e meritonit, si një nga lojtarët më të rëndësishëm në histori të klubit, pasi arrite gjë
"Nuk të meritonim", Artan Fuga ka disa fjalë për Teatrin Artan Fuga Teatri, pa hipokrizi, pa rrena, kundër barbarëve, jo si pretekst, i papronësuar nga
"Meritoni mirënjohje", Meta i përgjigjet aktorit shqiptar pasi konfirmoi pjesëmarrjen me 2 mars Aktori i njohur Neritan Licaj në një postim në rrjetin social Facebook të Presidentit Meta, ka konfirmuar pjesëmarrjen n
Eleminimi nga Champions, Conte: Meritonim më shumë Trajneri i Interit, Antonio Conte, foli për mikrofonët e "Sky Sport", pas humbjes me Barcelonën në shtëpi, që e la ekipi
"Nuk e meritonim humbjen", Memushaj: Barazimi ishte rezultati më i drejtë Kapiteni i Kombëtares, Ledian Memushaj u shpreh tepër i zhgënjyer pas humbjes së sotme ndaj Turqisë, në prononcimin pas
I shënoi Barcelonës, Lautaro i bën presion Juventusit Talenti i Interit u bë protagonist dje në mbrëmje teksa i shënoi që në minutën e 2 Barcelonës edhe pse skuadra e tij u m
"Ju meritoni dënim", Vangjush Dakon e zë "mallkimi" i Ardi Daullxhiut (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Durrësit, është një ndër figurat më të akuzuara të momentit për lidhje me botën e krimit dhe bler
Klopp: Pas shumë finaleve të humbura e meritonim këtë Liverpool triumfon në Champions League. Të Kuqtë fitojnë 2-0 kundër Tottenham falë golave të shënuar nga një në çdo pjes
Allegri: Nuk meritonim këtë rezultat përballë Torinos Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka komentuar barazimin 1-1 kundër Torino-s për "Sky Sport". "Do të kis
Ndeshja ndaj Parmës, Gattuso konfirmon dy yjet Milani do të luajë nesër të transfertë ndaj Parmës ky detyrim janë 3 pikët për të mbajtur gjallë shpresat për nje vend n
Starova: Meritonim të paktën një pikë Sulejman Starova, trajneri i Laçit, foli pas humbjes ndaj Kukësit për "Gol pas Goli. Ai analizoi ndeshjen dhe paraqitjen
Kovac pranë shkarkimit nga Bayern Humbja e papritur që Bayern Mynih pësoi në fushën e Bayer Leverkusen ka rikthyer sërish polemikat te kampionët e Gjerman
Icardi: Meritonim kualifikimin më shumë se Tottenhami Mauro Icardi është i bindur se Interi e meritonte më shumë kualifikimin në Ligën e Kampioneve më shumë se Tottenhami.
Enrique flet pas humbjes, meritonim të fitonim ndeshjen Humbja 3-2 në transfertë e Spanjës kundër Kroacisë, ka zbehur disi pritshmëritë e trajnerit Luis Enrique. Megjithatë
Balaj: Meritonim barazimin Sulmuesi shkodran, Bekim Balaj në fund të ndeshjes është shprehur i pakënaqur me rezultatin e takimit dhe se meritonin b
Panucci: Meritonim të fitonim ndeshjen Trajneri Christian Panucci në përfundim të ndeshjes tha se ishin të pafat përpara portës. • E dominuam takimin, por l
Serbët e fishkëllyen, Shaqiri: E meritonim fitoren! Xherdan Shaqiri, ka mohuar me një pjekuri për t'u vlerësuar se shqiponja e tij teksa festonte golin ishte një provokim p
Strakosha i pakënaqur me barazimin ndaj Interit: Meritonim fitore Inter dhe Lazion nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola me njëri-tjetrin.Ku Srakosha arriti ta mbajë portën sërsih t
Conte: Ne meritonim të fitonim Antonio Conte foli në media në një tjetër performancë të mirë nga skuadra e tij edhe pse nuk mori rezultatin e duhur kun
Mourinho: Ata djemë i meritonin tri pikët e marra kundër Arsenalit Jose Mourinho ka folur për media pas fitores së skuadrës së tij kundër Arsenalit në "Emirates Stadium" Ai është i kë