999 rezultate për

meriton

"Nuk e meritonim humbjen", Memushaj: Barazimi ishte rezultati më i drejtë Kapiteni i Kombëtares, Ledian Memushaj u shpreh tepër i zhgënjyer pas humbjes së sotme ndaj Turqisë, në prononcimin pas
I shënoi Barcelonës, Lautaro i bën presion Juventusit Talenti i Interit u bë protagonist dje në mbrëmje teksa i shënoi që në minutën e 2 Barcelonës edhe pse skuadra e tij u m
Befason ish-trajneri i Barcelonës: Messi nuk e meritonte çmimin 'The Best' Ish-trajneri i Barcelonës, Tata Martino mendon se Lionel Messi nuk e meritonte çmimin "The Best", si lojtari më i mirë i
Opozita në Maqedoni: Duam që vendi të marrë datë për fillimin e negociatave, por nuk e meriton Partitë opozitare Aleanca për Shqiptarët, Lëvizja Besa dhe VMRO-DPMNE janë të gjithë një mendje se Maqedonia e Veriut, n
Kreativiteti i këtyre njerëzve meriton një trofe "mbreti i humorit" (FOTO LAJM) Sensi i humorit ndonjëherë është si "patentë", dhe jo të gjithë e kanë. Por ka nga ata që e kanë këtë patentë dhe din
Hahn: Maqedonia meriton hapjen e negociatave Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria meritojnë hapje të negociatave për anëtarësim në BE, thotë në një intervistë për gazetë
Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel” Kjo histori është e jashtëzakonshme! Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun. Ai nuk ndjente asgjë në njër
Rashford optimist: Jap jetën për United, do të kthej klubin aty ku e meriton Marcus Rashford pretendon se ai e jep jetën e tij për Manchester United dhe ai ka premtuar se do ta kthejë klubin në niv
"Ronaldo e meriton Topin e Artë" Agjenti Jorge Mendes, i cili përfaqëson Ronaldon, ka thënë se ylli portugez e ka dëshmuar se e meriton Topin e Artë, për
Hahn: Maqedonia meriton hapjen e negociatave Eurokomisari Johannes Hahn i ka ftuar vendet anëtare të BE-së të miratojnë nisjen e negociatave për anëtarësimin e Maqed
Wesley Clark: Kosova e meriton të jetë pjesë e BE-së, SHBA pranë jush Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar edhe me gjeneralin amerikan, Wesley Clark. Thaçi ka falënderuar Clark
"Ju meritoni dënim", Vangjush Dakon e zë "mallkimi" i Ardi Daullxhiut (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Durrësit, është një ndër figurat më të akuzuara të momentit për lidhje me botën e krimit dhe bler
Klopp: Pas shumë finaleve të humbura e meritonim këtë Liverpool triumfon në Champions League. Të Kuqtë fitojnë 2-0 kundër Tottenham falë golave të shënuar nga një në çdo pjes
Basha: Negociatat nuk do të hapen, nuk e meriton Shqipëria me këtë gjendje Kreu i opozitës, Lulzim Basha ishte në Fier ku zhvilloi një takim me qytetarët atje. Basha ka sulmuar hapjen e negociata
Eriksen: Lucas Moura meriton një statujë në Angli Lojtarët e Tottenham as vetë nuk e besojnë atë se cfarë kanë arritur të bëjnë në pjesë e dytë përballë Ajax, ku padyshim
Allegri: Nuk meritonim këtë rezultat përballë Torinos Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka komentuar barazimin 1-1 kundër Torino-s për "Sky Sport". "Do të kis
Veprimi i këtij talenti meriton vetëm duartrokitje Djali në foto quhet Ander Barrenetxea, vetëm 17 vjeç dhe talent i Real Sociedad. Eshtë i pari lojtar i datëlindjes 2001
Kandidati për stolin e Milanit: Gatusso meriton të përfundojë sezonin Emri i tij është përmenduar disa herë si trajner i Milanit, madje edhe në këtë sezon. Gjithsesi, trajneri Roberto Donado
Nuk ndalen sulmet ndaj Icardit: Njeri i vogël, që nuk e meriton Interin “Curva Nord” është ende kundër Mauro Icardi. Sulmuesi zikaltër, në ndeshjen kundër Romës e përçau tifozërinë në “San Sir
Ndeshja ndaj Parmës, Gattuso konfirmon dy yjet Milani do të luajë nesër të transfertë ndaj Parmës ky detyrim janë 3 pikët për të mbajtur gjallë shpresat për nje vend n