999 rezultate për

mercedesi

Kjo vajzë del bllof, si i shkon pas djalit kur i sheh Mercedesin (VIDEO) Kjo video është bërë para pak kohësh në Zagreb të Kroacisë, por ditët e fundit është bërë virale në rrjet. Një djalë
"Tanku", ky është Mercedesi i blinduar 600 000 euro për të cilin u dënua Gruevski (FOTO LAJM) Mercedesi i tipit “Armored” me vlerë 600.000 euro, i quajtur ndryshe dhe “Tanku”, e për të cilin ish-kryeministri maqedo
Bëri 4 105 pompa, 5 vjeçari fiton Mercedesin 30 mijë euro (FOTO LAJM) Një 5 vjeçar, muskulor, i quajtur Rahim Kuriev, ose siç ka nofkën e tij “Shvarcenegeri çeçen”, fitoi një Mercedes Benz
Apeli vërteton burgun për Gruevskin Gjykata e Apelit e ka konfirmuar dënimin prej 2 vjet burg për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski, i cili u gjykua për nd
Pamje të rralla! Kur kreditorët i merrnin peng Rrapush Xhaferrit Mercedesin e blinduar (VIDEO) Shqiptarët janë duke mbajtur radhë këto ditë në dyqane të ndryshme duke u shtyrë për dekodera ashtu siç shtyheshin dikur
Jankullovska sot jep llogari për mercedesin luksoz Në Gjykatën penale sot duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Tank” në procedurën e veçuar për ish-ministren e Pun
Ky është Mercedesi më luksoz që keni parë deri më tani (VIDEO) Se Maybach është një veturë e mrekullueshme e tregon edhe kjo video më poshtë. AMG Nation ka publikuar një video në F
Hamilton tregon si nuk e braktisi kurrë Mercedesin Lewis Hamilton firmosi dy javë më parë rinovimin e kontratës me makinën Mercedes, por piloti britanik ka konfirmuar se n
Si raketë në rrugë, shoferi i çmendur i Mercedesin shkakton aksident si në filma (VIDEO) Një video tronditëse e kapur nga një veturë, shfaq momentin kur një shofer i Mercedes tejkalon veturat në autostradë her
Lewis Hamilton fiton Çmimin e Madh të Francës Lewis Hamilton është fituesi i Çmimit të Madh të Francës. Piloti britanik i Mercedesit arriti t’i linte pas të gjithë
A do të dënohet sot me burg Gruevski? Gjykata Themelore Shkupi 1 duhet ta publikojë vendimin e parë ku akuzohet ish-kryeministri Nikola Gruevski. Procesi për
"Mercedesi" luksoz merr flakë tek tuneli i Kalimashit (VIDEO) Një makinë tip "Mercedes" është përfshirë nga flakët teksa ishte duke udhëtuar brenda tunelit të Thirrës në Kalimash.
Mercedesi më i vjetër në Evropë gjendet në Drenas Bëhet fjalë për veturën e tipit Mercedes, makinë e cila është ndër seritë e para të kësaj marke. Është prodhuar para
Dëshmitari flet në gjykatë për mercedesin e Gruevskit "Nuk e kam vozitur, por kam pasur kontakt me veturën e blinduar. Kam qenë para dhe pas asaj veture. Vetura e vjetër kish
Sot, Gruevski do të japë llogari për mercedesin Në Gjykatën Penale sot është caktuar seancë e re gjyqësore për lëndën e PSP-s "Tanku" ku të akuzuar kryesor janë ish-kry
Tetë persona do të dëshmojnë për blerjen e Mercedesit Në Gjykatën Penale do të mbahet seancë gjyqësore për lëndën “Tenk” të Prokurorisë Speciale Publike. Në këtë seancë do të
Elisa Spiropali shkon në Kuvend me "Mercedesin" superluksoz (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një ndër deputetët më të reja në Kuvendin e Shqipërisë. Pavarësisht moshës së re, ajo ka krijua
Caktohet dita kur do të dëgjohen disqet për mercedesin e Gruevskit Në Gjykatën Penale në Shkup sot u mbajt seanca e re e lëndës “Tank” e PSP-së në të cilën të akuzuar janë ish-kryeminist
Mercedesi mbulohet nga uji, shoferi i xhipit bën aktin heroik (VIDEO) Ky është momenti kur një shofer i guximshëm i një makine 4x4 ndihmon një tjetër shofer me një makinë tip Mercedes të dal
Flet dëshmitari se si u ble Mercedesi i Gruevskit Në seancën e sotme në Gjykatën Penale për lëndën e PPS-së “Tanku” dëshmoi një punonjës në Agjencinë për Zbulim, i cili