999 rezultate për

mercedes

Caktohet dita kur do të dëgjohen disqet për mercedesin e Gruevskit Në Gjykatën Penale në Shkup sot u mbajt seanca e re e lëndës “Tank” e PSP-së në të cilën të akuzuar janë ish-kryeminist
Mercedesi mbulohet nga uji, shoferi i xhipit bën aktin heroik (VIDEO) Ky është momenti kur një shofer i guximshëm i një makine 4x4 ndihmon një tjetër shofer me një makinë tip Mercedes të dal
Flet dëshmitari se si u ble Mercedesi i Gruevskit Në seancën e sotme në Gjykatën Penale për lëndën e PPS-së “Tanku” dëshmoi një punonjës në Agjencinë për Zbulim, i cili
Mercedesi i Gruevskit nuk do të shitet deri në përfundim të procesit gjyqësor Derisa të përfundojë procesi gjyqësor për blerjen e “mercedesit” nga qeveria paraprake, ai do të mbetet në garazhet e Sh
Kjo është bisha e preferuar e bosave shqiptarë (FOTO LAJM) Ky supermjet, prodhim i “Mercedes-it” i cili preferohet nga të gjithë pasanikët nëpër botë, është pa dyshim edhe një mak
Fillon procedura për shitjen e Mercedesit të Gruevskit Qeveria edhe zyrtarisht e ka nxjerr në shitje Mercedesin 600 mijë eurosh të porositur nga ish kryeministri Nikolla Gruev
Del në ankand Mercedesi i Gruevskit, ja sa do të jetë çmimi Zëdhënësi i qeverisë Mile Boshnjakovski ka deklaruar se Mercedesi Nikolla Gruevskit do të dalë në ankand, i cili do të z
Lori Hoxha ndalohet nga policia (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është ndaluar nga policia. Kjo për shkak se drejtonte makinën e të dashurit
Të ardhurat dhe sponsorët, Ferrari kryeson dhe mbetet në krye Skuderia italiane nga Maranello, Ferrari vlen më shumë sesa Mercedesi dhe Red Bull së bashku. Ky është përfundimi i një
Shenjë presioni, Ferrari dhe Mercedesi prezantojnë makinat në të njëjtën ditë Në Formula 1 duket se nuk është e rëndësishme vetëm të kalosh i pari vijën e finishit, por edhe ta bësh para të tjerëve
Del në ankand Mercedesi i Hitlerit, 10% e çmimit për një fushatë antinaziste Një ”Mercedez” luksoz i përdorur nga Adolf Hitler në Gjermani do të shitet në ankand më 17 janar në Arizona, në SHBA, nj
Hamilton tregon vëhtirësitë që po has tek Mercedes Kampioni i Botës në Formula 1, Lewis Hamilton e ka cilësuar njëvendëshen e Mercedesit si makinën më të vështirë për t’u
Shitet Mercedesi luksoz i Gruevskit, mjetet do të përdoren për shërbime spitalor Qeveria mbrëmë në seancën e 43-të e miratoi vendimin me të cilin makina “Mercedes” prej rreth 600.000 eurosh që ishte në
Shefi i Mercedezit: Fitoret vijnë falë aftësive të njerëzve dhe burimeve që kemi ndërtuar këto vjet Shefi i skuadrës së Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff i cilësoi si të ngjashme dhe po kaq ekzaltuese fitoret e titujve
Bosi i Mercedesit përçan dyshen mes Hamilton dhe Bottas Bosi i Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff beson se brenda ekipit të tij duhet një “çekuilibër” mes Lewis Hamilton dhe V
200 dhoma hoteli dhe Mercedes i blinduar, detaje interesante nga vizita e Erdogan në Greqi Qysh në ajër” e kanë kapur mediet greke shkeljen e bërë nga dy avionë ushtarakë “F16” të flotës turke, të cilët kanë sho
Lewis Hamilton kërkon mbylljen e karrierës tek Mercedes Kampioni në fuqi i botës në Formula 1, Lewis Hamilton përjashton një kalim të mundshëm te Ferrari. Dikur piloti britanik
Kjo është makina e preferuar e të fortëve shqiptarë (FOTO LAJM) Ky supermjet, prodhim i “Mercedes-it” i cili preferohet nga të gjithë pasanikët nëpër botë, është pa dyshim edhe një mak
Mercedesi i ri A45 AMG vjen me emër të frikshëm dhe fuqi të jashtëzakonshme (FOTO LAJM) Ekzistencën e këtij modeli e ka konfirmuar shefi i AMG, Tobias Moers. Autocar, përmes shefit të AMG ka konfirmuar se ve
Është pranuar akuza për Mercedesin e Gruevskit Këshilli për konfirmimin e aktakuzave e pranoi akuzën e Prokurorisë Themelore Publike për lëndën “Tenk” , konfirmuan për