999 rezultate për

meqenese

Vajza e Hazirit sërish me poza provokuese (FOTO LAJM) Kënga Haziri kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale. E bija e kryetarit të Gjilanit, në
Preç Zogaj zbulon të pathënat: Pse u nda Nano me Metën PREÇ ZOGAJ Lëvizja e nanos për katharsis që solli ndarjen me metën Mbledhja e KPD-së, e datës 3 dhjetor, që
Supermakina La Ferrari do të kthehet në skrap sepse pronari s'pagoi taksat (FOTO LAJM) Super-makina LaFerrari pritet të shtypet dhe të kthehet në metal për shkrirje, sepse pronari i paemëruar e kishte futur
Beyonce dhe Jay-Z do ndahen? Pak ditë më parë ata u panë më të dashuruar se kurrë më parë, por ndodh që mediat të aludojnë për një ndarje mes tyre, p
Big Basta me model të ri flokësh, ja kush mendon për të Vesa Luma ka bërë shakanë e radhës, teksa ka vendosur flokët e saj biondë, mbi kokën e të fejuarit Big Basta. Në këtë
Një viç me dy koka (VIDEO) E kanë cilësuar si ‘të bekuar’ pasi ka lindur me dy koka dhe ka mbijetuar. Ky ishte një nga tetë viçat që kanë pjellë lo
Marca zbulon formacionin e vitit (FOTO LAJM) Nëse çmimi i lojtarit dhe trajnerit të vitit është enigmë deri në momentin e fundit, formacioni më i mirë i vitit është
Inter, kush ikën e kush vjen (FOTO LAJM) Interi kërkon të për forcojë skuadrën në merkaton e janarit për të mos humbur zonën Champions League dhe për të shmangur
Merr fund "trishtimi" i Ronaldos? Trishtimi i Cristiano Ronaldos mund të marrë fund që këtë javë. Përfundimi i ndeshjeve eliminatore do të kthejnë lojtari
Barcelona kërkon Sebastian Giovinco Fillimisht u mendua si një thashethem, por mesa duket gjithçka është e vërtetë. Ai që e konfirmon këtë është Claudio Pas
Pak çaste para momentit të madh, nusja dërgon SMS (VIDEO) Edhe në momentin e ceremonisë së martesës, nusja e ka mendjen tek telefoni. Për femrat martesa konsiderohet si dita e ma
EULEX: Fazli Sejdiu nuk deshi të vriste Thaçin Fazli Sejdiu nuk kishte qëllim ta vriste kryeministrin Hashim Thaçi, por të vidhte në shtëpinë e tij në lagjen Arbëria m