999 rezultate për

mepj

Asgjë nuk ka përfunduar rreth largimeve nga MEPJ, zbulohen emra të rinj Lëvizjet në trupin diplomatik shqiptar, kanë prekur një numër të konsiderueshëm përfaqësish te vendit tonë në botë. Në t
4 shqiptarë të vrarë, Ministria e Jashtme ashpërson tonet ndaj Greqisë Pas vrasjes së 18-vjecarit shqiptar në Greqi mbrëmjen e djeshme ka ardhur një reagim i fortë nga Ministria për Evropën d
Bushati reagon me gjysmë zëri për masakrimin e shqiptarit nga fashisti i Agimit të Artë në Greqi Vrasja e shqiptarit në Greqi pak ditë pas ngjarjes në Bularat, shkaktoi jo pak reagime në Shqipëri. Vetë autori, anët
E PAPRECEDENT/ Ambasada ruse tallet keq me Bushatin dhe qeverinë shqiptare Ka qenë plot nota ironie deklarata e sotme e ambasadës së Federatës së Rusisë në Tiranë ndaj reagimit të dy ditëve më pa