999 rezultate për

menyre

Sekreti që me siguri nuk e dini, si ta përdorni Aloverën në mënyrën më efektive Vlerat dhe përfitimet nga xheli i Aloe Veras dihen nga të gjithë, por ndoshta ajo që nuk dinit është se ngrirja e xhelit
Momente paniku për futbollistët, rrufeja godet në udhëtim avionin e Hertha Berlin Një moment tmerri është regjistruar ditën e diel, teksa klubi gjerman i Hertës së Berlinit, ishte duke u kthyer në kryeq
Daçiç i sigurt: E di planin e Macron-it për Kosovën Kryediplomati i Serbisë, Ivica Dacic i cili po vazhdon me fushatën e tij duke korruptuar me para vendet afrikane që të t
Shoferi përplaset në mënyrën më komike me traun e parkimit (VIDEO) Shoferi që po dilte nga një parking në Sevastopol të Krimesë, ka shpëtuar i palënduar edhe pse pësoi një aksident të paz
Paralajmërim "rrufe", Getinjo njofton largimin nga muzika (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Getinjo ka shokuar fansat me një deklaratë të papritur në Instagram. Vëllai i Mozzik është shprehur q
Vulin: Shqiptarët i frikësohen Vuçiçit dhe Listës Serbe Aleksandar Vulin u ka bërë thirrje serbëve në Kosovë që në zgjedhjet e ardhshme të 6 tetorit të votojnë për Listën Serbe
Përndiqte vazhdimisht të renë, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë Një 39 vjeçar, banues në Tiranë është arrestuar pasi përndiqte një vajzë 27 vjecare. Nga Komisariati i Policisë Nr.2
Granit Xhaka bën 27 vjeç, bashkëshortja zgjedh ta urojë në mënyrën më të veçantë (FOTO LAJM) Ditën e sotme Granit Xhaka feston 27-vjetorin e lindjes dhe në këtë datë të shënuar nuk mund të mungonte një urim specia
Një "bishë"e re në rrugë, kamera spiune zbulon parametrat e BMW M2 CS (VIDEO) Një video e re spiune nga revista gjermane “Sport auto” ka arritur që të filmojë produktin final të BMW M2 CS teksa bën
Tërmkolli: LDK do të ndryshojë mënyrën si qeveriset vendi Përbërja e legjislaturës së fundit duhet që të mos përsëritet kurrë më, thotë Melihate Tërmkolli, kandidate për deputet
Si mbroheshin njerëzit e lashtë nga tërmetet (FOTO LAJM) Romakët shpikën një nga sistemet më të hershme të ndërtimeve rezistente ndaj tërmeteve. Zona përreth vullkanit Vezuv në
Banane me xhenxhefil, kombinimi perfekt që largon yndyrat në trup Dietat janë gjithmonë të mundimshme kur vjen puna për të humbur peshë. Por përveç dietave ka edhe mënyra të tjera efi
Grezda mer dënimin e rëndë nga Gerrard: Nëse sillesh në atë mënyrë nuk ka vend në këtë klub Eros Grezda është në telashe të mëdha, pasi pështyu kundërshtarin e tij në ndeshjen e Rangers U-21 kundër Ballymena Unit
Nuk dini të bëni as një vezë? Mesoni si ta skuqni në mënyrë perfekte Deri më sot mund të keni menduar se gjëja më e lehtë në botë është të bëni një vezë të skuqur, por të jeni të sigurt se
Parashutistëve iu shkon keq aventura gjatë uljes në det (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur dy parashutistë i kap paniku ndërsa ndwrsa ulen nw det i cili ishte mbushur me qindra kand
"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO) Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që p
Eduarti nuk ndalet, i shpreh dashurinë publikisht Arbanës në mënyrën më romantike (FOTO LAJM) Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë da
Vëmë bast se i lani duart gabim. Gabime që duhen evituar gjatë larjes së duarve Larja e duarve sapo hyjmë në shtëpi është diçka që duhet kthyer patjetër në rutinë. Mjafton të mendojmë me sa objekte ap
Si të keni flokët si supermodelet e Victoria’s Secret Nuk keni faj nëse ëndërroni të keni flokët plot shkëlqim, me onde të buta dhe të gjatë si të Gisele Bundchen apo Chanel
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr