999 rezultate për

menyre

Tentoi të korruptonte policin me 10 euro, e pëson shoferi Policia rrugore në kryeqytet ka arresuar një shofer i cili është kapur në gjendje të dehur dhe ka tentuar të korruptojë
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Shifrat alarmuese të COVID-19, Meta letër Ramës e Manastirliut për pandeminë Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka dërguar një letër me propozime ministres së Shëndteësisë Ogerta Manastiliut, krye
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
Maska ju krijon probleme me frymëmarrjen? Zbuloni mënyrën si të forconi mushkëritë Përdorimi i maskave është bërë një pjesë integrale e jetës sonë që kur pandemia pushtoi botën. Mbajtja e maskës është bë
Hajdari i del kundër Bashës: Mos bëni politikë me vdekjet nga koronavirusi Deputetja Rudina Hajdari kërkoi sot nga Kuvendi që të mos bëhet politikë me viktimat nga Covidi, duke komentuar kështu d
Pirlo: Mendoj për treshen e sulmit që kur kam ardhur, do e gjejmë mënyrën Juventus pret nesër në shtëpi Ferencvaroshin e Myrto Uzunit. Bardhezinjtë kërkojnë tre pikët e radhës në Ligën e Kam
Shkencëtarët thonë se gjetën një mënyrë për t’i kthyer njerëzit 25 vite më parë Shkencëtarët izraelitë thonë se ata kanë arritur të përmbysin me sukses procesin biologjik të plakjes – duke përdorur ve
"Lukaku ka rilindur me Interin, ja gabimi që bëri te Man United" Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, është kthyer të flasë për sulmuesin e tij, Romelu Lukaku. “Marrëdhënia ime me
"Vitamina e diellit", një tjetër mënyrë për të marrë vitaminën D Sipas studimeve, mbi 80% e pacientëve të shtruar në spital me Covid-19, në Angli, kanë mungesë të vitaminës D krahasuar
"Të ka bërë keq baloni", Shqipja nuk ze mend, reagon për deklaratën e bujshme (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Konfirmohen aktakuzat për krime lufte ndaj Kadri Veselit Aktakuzat për krime lufte ndaj kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit janë konfirmuar ditën e sotme.
Policia me dorë të "hekurt" në Durrës, tre persona procedohen penalisht Policia në Durrës ka proceduar penalisht tre persona, për vepra të ndryshme penale. Kështu, specialistët e Qarkullimi
Përndiqte prej kohësh 15 vjeçaren, arrestohet i riu i dënuar me arrest shtëpie Një 21-vjeçar është vënë në pranga, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një 15 vjeçare. I riu me inicialet D.S, isht
Dënohet me 6 vite burg Toni Jakimovskin, ish-shefi i kabinetit të Sasho Mijalkovit Toni Jakimovski – ish-shefi i kabinetit të Sasho Mijalkov – u dënua sot me 6 vjet burg për vjedhjen e 820 mijë eurove, n
Pamjet që tregojnë se Khabib luftoi me këmbë të thyer (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov përsëri la publikun sportiv pa koment pasi mposhti me lehtësi Justin Gaethje. Ai i dha fund Gaeth
E dashuruar kokë e këmbë, Fifi zbulon kuptimin e tatuazhit dedikuar partnerit (FOTO LAJM) Fifi ishte e pranishme episodin e fundit në “Shiko kush luan” jo si pjesë e stafit, por si e ftuar e emisionit. Gjatë sf
Si ndikon në organizëm ngrënia e dy bananeve në ditë për një muaj rresht Sipas shkencëtarëve dhe nutricionistëve, nuk është e qartë pse shumica e njerëzve në Perëndim preferojnë vendosjen e ban
Nuk e linte rehat ish të dashurën, arrestohet 29 vjeçari përndjekës Rastet e përndjekjes së vajzave nga ish të dashurit kanë qenë gjithnjë të shumta dhe shqetësuese. Një 29-vjeçar ka rë
Nuk po përshtatet në asnjë mënyrë me Barçën, Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou Antoine Griezmann duket se nuk do të qëndrojë te Barcelona më shumë se edhe këtë edicion. Sulmuesi francez iu bashkua