999 rezultate për

menu

Menu shembull për një të moshuar Mëngjes: Qumësht të skremuar me 3 lugë tërshërë, 1⁄2 banane dhe fara liri (të zbutura në qumësht për rreth 1 orë
Një dasëm prej pice, nga fustani deri te menuja (FOTO LAJM) A e kishit menduar ndonjëherë që në vend të një torte dasme të krijonit një pica? Kur mendoni për ditën tuaj të dasmës,
Dieta e preferuar e Kim Kardashian dhe menuja për mëngjes, drekë e darkë Nga 28 kilogramë që fitoi gjatë shtatzënisë , humbi plot 19 kg në vetëm tri muaj. E kemi fjalën për Kim Kardashian e cil
Reperja shqiptare rrëzohet në skenë, komenuesit tallen keq (VIDEO) Alba Festival në Cyrih si rrallë herë ka mbledhur yjet më në zë shqiptare. Këngëtarë të shumtë po performojnë para mi
3 muaj deri në 5 vjet! Qeveria nxjerr menunë e burgut ndaj opozitës Qeveria ka nxjerrë "mënunë" e burgut duke kërcënuar kështu opozitën që ka deklaruar se do t'i prishë zgjedhjet e qershor
Debati pas gafës së Xhensilës, Emenuale Pepkola thotë se e kërcënuan Pak ditë më parë në mediat online pati një debat në distancë, mes themelueses së “Down Syndrome Albania”, Emanuela Pepko
Ky restorant shqiptar po “çmend” amerikanët me menunë e tij Prestigjiozja amerikane “New York Times” ka shkruar një artikull të gjatë për një restorant shqiptar që ndodhet në Bronx
Shpulla dhe shkelma, shef Renato tërbohet me konkurrentët (VIDEO) Mosnxjerrja e pjatës së suflesë ka ndikuar tek përqendrimi i skuadrës blu! Ervini harron të përfshijë në pjatën e ka
Aksident i rëndë hekurudhor në Egjipt, shumë të plagosur Si pasojë e daljes së trenit nga shinat hekurudhore në rajonin El-Menufijje të Egjiptit, sipas të dhënave paraprake janë
Zbulohet menuja e Gjermanisë pë Botërorin Kombëtarja e Gjermanisë njëkohësisht edhe kampionët e Botës në fuqi, po përgatiten shumë seriozisht për "Rusia 2018".
Panxhari, pasi të mësoni faktet nuk do ta hiqni nga mënuja Panxhari është perimeve me vlera të larta ushqyese. Mund të konsumohet i gjallë ose i gatuar lehtë. Thuhet që panxhari ë
Ky është çmimi marramendës që u shit menuja e Titanikut (FOTO LAJM) Menuja e ushqimit të parë që është shërbyer në bordin e anijes së famshme të Titanikut është shitur për 100 mijë paund n
Trajneri i Anglisë: Ai që thyen rregullat do të largohet nga grumbullimi i kombëtares Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka vendosur rregulla tepër të hekurta për futbollistët e skuadrës së tij, në prag t
Panxhari/ Pasi të mësoni faktet nuk do ta hiqni nga mënuja Panxhari është perimeve me vlera të larta ushqyese. Mund të konsumohet i gjallë ose i gatuar lehtë. Thuhet që panxhari ë
Fëmijët qajnë nga uria! Edukatorja tregon ç'ndodh në çerdhet me menunë e re (FOTO LAJM) Ka shkaktuar një debat shumë të madh në rrjete sociale, debat i pasqyruar edhe në media në lidhje me dietën ushqimore të
Dorëzohet Blerina Bombaj: Unë e futa peshkun në menu, por e hoqën Blerina Bombaj u vu në qendër të kritikave këto kohë në media dhe rrjete sociale, për shkak të hartimit të menusë në çer
Blerina Bombaj kryqëzohet nga qytetarët për menutë e kopshteve (F0TO LAJM) Debati në lidhje me menutë e ndryshuara në kopshtet e Tiranës vazhdon të jetë akoma i nxehtë. Me dhjetra nëna kanë s
Prindërit të irrituar ndaj menusë së saj për çerdhet, përgjigjet Blerina Bombaj Prej disa ditësh gëlon një debat në rrjetet sociale në lidhje me ndryshimin e menusë për fëmijët që janë nëpër çerdhet e
Bukë e vaj dhe trahana, prindërit irritohen ndaj menusë së Blerina Bombajt për çerdhet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh gëlon një debat në rrjetet sociale në lidhje me ndryshimin e menusë për fëmijët që janë nëpër çerdhet e
Rama i “jep duart” Bashës: S’jemi klientë të pranojmë menunë e PD-së Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së e ftoi PD të përcaktoi kornizën brenda të cilës do