999 rezultate për

menjehershme

Aksident në Kamëz, ndërron jetë 28-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kamëz, ku një 28-vjeçar është përplasur për vdekje, shkrua Albeu.com
"F**k Albania", grafite antishqiptare në Finiq Prej disa ditësh në Finiq, jo me larg se 500 metra nga Bashkia e fshatit janë parë të shkruara disa grafite antishqiptar
“Ishte një tërheqje e menjëhershme”, Armina tregon si u njoh me Shkëlzenin Armina Mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës
Rikthehet i ftohti siberian, rënie e menjëhershme e temperaturave Këtë të enjte do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm, me kthjellime dhe vranësira të lehta, prezente në të gji
Nipi rreh gjyshin në Tiranë Një i ri ka dhunuar fizikisht gjyshin e tij në Tiranë. Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se u plotësua kërk
Shqipëri-Izrael, dy raste të menjëhershme. Guri i afrohet golit Shqipëria po luan në “Elbasan Arena” ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit, e cila është e vlefshme për Grup
Grindet me gruan, burri ia përplas avionin mbi shtëpi (FOTO LAJM) Duane Youd, 47 vjeç, pilot i avionëve të vegjël ka zgjedhur një hakmarrje tragjike ndaj bashkëshortes së tij që e kishte
Inter ka harruar se e ka në ekip, braziliani merr oferta nga Franca Henrique Dalbert nuk po arrin dot të ambientohet dhe të ketë një vend titullari në formacionin zikaltër. Mbrojtësi i maj
Flet Mjeku specialist për vdekjen e futbollistëve: Ndodh 1 në 100 mijë raste Të eliminohet rreziku i vdekjes së menjëhershme është e mundur. Kontrollet tek atletët profesionistë mund të reduktojnë
6 ushqimet që ju zbardhin dhëmbët në mënyrë të shëndetshme dhe menjëhershme A e dini se të hani ushqime të caktuara mund të ndihmoni në zbardhjen e dhëmbëve tuaj edhe pa pasur nevojë për të vizitu
Hidhet në shinat e trenit i riu shqiptar në Itali, gjen vdekjen e menjëhershme Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në provincën e Sesto San Giovannit në Itali ku një i ri shqiptar ka gjetur
Tërmet i fuqishëm 6.4 ballë godet Japoninë Një tërmet me magnitudë 6.4 goditi Japonën të mërkurën, tha Survey Gjeologjik i Shteteve të Bashkuara. Nuk ka njoftim
Tragjedi në Tiranë, 60-vjeçarja hidhet nga kati i nëntë i pallatit Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në Tiranë ku një grua 60-vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se 60-vjeçarja L.M. ës
Bie nga ballkoni, gjen vdekjen e menjëhershme e moshuara në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Mësohet se një 86-vjeçare ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni i bane
Dedja kërkon futjen e menjëhershme të ekipit në merkato Hysen Dedja pas humbjes me Laçin përgëzoi performancën ekipit të tij në pjesën e parë dhe kërkoi ndërhyrje të menjëhersh
E masakruan me thikë në mes të Austrisë, kush është shqiptari Një shqiptar i Kosovës ka mbeturi vdekur pas një goditje me thikë në Vjenë të Austrisë. Ngjarja ndodhi të enjten rre
17-vjeçari u hodh nga ura, nëna e parandjeu ngjarjen tragjike Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Librazhd. Mësohet se i riu është vetëm 17-vjeç dhe është hedhur nga ura e “Bus
Conte pas Moratës dëshiron dhe dy sulmues të tjerë Chelsea ka përfunduar nënshkrimin e Alvaro Morata për një rekord të klubit prej 67 milionë paund dhe Diego Costa po qënd
Ja dy veprimet e menjëhershme që duhet të bëni në rast se po kaloni një krizë takikardie Takikardia është një prej sëmundjeve më të shpeshta të zemrës,e cila mund të shpjerë në komplikacione të tjera të sistem
Dieta e Hollywood-it që jep rezultate të menjëhershme Të gjithë i duan dietat e shpejta dhe që japin menjëherë rezultate. E tillë është edhe dieta që ne do t’ju tregojmë më p