999 rezultate për

menjehere

​Pse burrat gjejnë një të dashur të re menjëherë pas ndarjes Burrat nuk vuajnë shumë pas një shkatërrimi dashurie, por ata shpejt gjejnë një zëvendësim. Sapo prishët një marrëd
Diego Costa pranë kalimit në Francë, spanjollët gjejnë menjëherë pasuesin Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit Diego Costa gjatë këtij afati kalimtar, kanë njof
Kombinime vjeshte që do të doni t'i kopjoni menjëherë (FOTO LAJM) Veshjet e vjeshtës duan pak planifikim, por para se të rifreskoni garderobën apo të bëni blerje të reja, merrni pak kohë
"Fshije menjëherë", foto e vjetër nga Kim Kardashian shkakton debat mes motrave (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë padyshim ndër personazhet më të komentuar me famë botërore. Yjet e “Keeping Up With
Sherri me thikë në Kavajë, pronari i lokalit rrëfen si ndodhi ngjarja Rikthehet edhe një herë në vëendje sherri i ndodhur në qytetin e Kavajës, ku Rizan Aliu qëlloi me thikë Besnik Çelmetën
"Drejtuesit s'më dëgjuan, nuk e desha Cikalleshin", trajneri i Konayspor i bën gropën vetes Sokol Cikalleshi ditën e djeshme u zyrtarizua në klubin e elitës turke, Koniaspor. Megjithatë, menjëherë pas zyrtari
Çfarë ndodhë nëse flini menjëherë pas ushqimit? Si ndikon ushqimi nëse flini menjëherë pasi të keni ngrënë? Shumica nga ne kemi dëgjuar që nëse bëjmë një sy gjumë me
Shkrumbohet makina para marketit në Tepelenë, Policia nis hetimin Një makinë në Tepelenë është djegur para një supermarketi. Policia tha se në lagjen "Mustafa Matohiti", para minimarket
Konsumoni disa kafe në ditë? Pas këtyre simptomave duhet të ndaloni menjëherë Ju pëlqen shumë kafeja? E kujt jo! Të jep energji, të hap sytë në mëngjes dhe ka një shije dhe aromë fantastike. Megjith
Fati me Tiranën, kualifikohet direkt në "Play-Off" ku do të përballet me kampionët e Bullgarisë Fati nuk e donte në turin e dytë të "Champions League" atje ku Tirana humbi padrejtësisht ndaj Crevena Zvezdës, megjithë
Barcelona gjen menjëherë zëvendësuesin e Luis Suarez Ndryshime te Barcelona, shumë ndryshime. Pas ardhjes së Ronald Koeman në stolin e Barças në vend të Quique Setién, Lione
Vendoset dita e takimit Zhang-Conte, Allegri pret pas derës Menjëherë pas finales së humbur në Europa League, skuadra dhe stafi i Interit kanë fluturuar drejt Milanos, ku më pas ja
Hiqini menjëherë, sendet qe po e bëjnë shtëpinë tuaj të duket e vjetër dhe e lirë (FOTO LAJM) Të gjithë duam që shtëpia jonë të duket bukur dhe bëjmë të pamundurën për këtë gjë. Mirëpo ka disa gjëra dhe objekte
U shit menjëherë, dalin pamjet brenda vilës 15 milionë dollarëshe të Kris Jenner (FOTO LAJM) Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians”, miliarderja Kris Jenner, nxorri vetëm pak kohë më parë në shitje shtë
Mbytet pushuesi në Durrës Një burrë rreth 65 vjeç është mbytur ditën e sotme në plazhin e Durrësit. Ai u gjet i pajetë në afërsi të “Urës së D
Plas arma, autori i shkon në derë të shtëpisë e qëllon me breshëri Familja Reci nga Gjorica, Bulqizë është terrorizuar pasi një person ka gjuajtur në ajër me armë zjarri të dyshuar automa
Meta i tërheq "veshin" MJ për situatën në Kakavijë: Gjeni menjëherë zgjidhje Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dënuar ashpër situatën e krijuar në Kakavijë, ku mijëra automjete kanë mbetur në ra
Këto pesë truke do ju bëjnë të nxiheni menjëherë në plazh Një lëkurë e nxirë ju bën të ndiheni më të bukur, por mos harroni se ju duhet njëkohësisht edhe ta mbroni atë nga rrezet
Kujdes! Pse nuk duhet t'i lani dhëmbët menjëherë pas ushqimit Shumë persona priren që të lajnë dhëmbët pasi kanë konsumuar një vakt ushqimor. Ndonëse ata e bëjnë këtë veprim për t’i
Rama pas ndryshimeve kushtetuese: LBPD&CO të ulet menjëherë me ne Kreu i qeverisë Edi Rama ka reguar lidhur me ndryshimet Kushtetuese që kaluan sot në Kuvend. LBPD&CO duhet të ulen me