999 rezultate për

menjehere

Spartak Ngjela zbulon hapin e vetëm që do sillte hapjen e negociatave për Shqipërinë Avokati Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për vendimin e shumë pritur nëse do të hapen
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
SHBA: Presim që qeveria e re e Kosovës të rifillojë menjëherë bisedimet me Serbinë Në deklaratën e parë për zgjedhjet në Kosovë, një zëdhënës i Departamentit të Shtetit tha se Shtetet e Bashkuara presin
Ky lëng i thjeshtë që kemi në shtëpi shëron mëlçinë menjëherë Nga studimet rezulton se hirra përmban 16 lloje proteinash. Hirra është e pasur me tetë minerale, vitamina kryesisht ato
Shkencëtari lejon pitonin gjigant ta kafshojë në krah, videoja e tmerrshme bëhet virale (VIDEO) Një shkencëtar ka lejuar një piton gjigant që t’i ngulë dhëmbët në trup vetëm për të sfiduar veten për një video për His
Keni bark të fryrë? Arsyet pse duhet të shkoni menjëherë te mjeku 10% deri 30% e popullsisë vuan nga fryrja. Problemet me tretjen, menstruacionet, kapsllëku dhe alergjitë ushqimore janë
Pantallona komplet transaperente, Tayna fshin menjëherë pas publikimit foton (FOTO LAJM) Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndo
Po e rrihnin prindërit, 8-vjeçari bie nga dritarja e katit të 9-të e ndërron jetë (FOTO LAJM) Një djalë 8-vjeçar në Ukrainë ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese për të ‘shpëtuar’ nga prindërit që e dhunonin prej
Ishin duke luajtur futboll, rrufeja dëmton lojtarët në fushën e lojës (VIDEO) Një ndeshje futbolli midis dy shkollave në Xhamajkë, për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi. Gjatë zhvillimit të
Insigne qetëson tifozët e Napolit pasi zgjodhi Raiolën si menaxher Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është
Kamioçina shkrumbohet nga flakët në Vlorë Një kamioçin është përfshirë nga flakët në ecje e sipër këtë pasdite në Palasë të Vlorës. Kamionçina është shkrumbuar
Fëmija dyvjeçar mbyt aksidentalisht nënën e vet Një nënë e re në Bjellorusi ndërroi jetë menjëherë pas ditëlindjes së 21-të nga mbytja e shkaktuar nga një dritare lëviz
Berisha nuk luan ndaj Islandës, gjendet zëvendësuesi Portieri Etrit Berisha është larguar sot nga grumbullimi me Kombëtaren Shqiptare për shkak të një dëmtimi, ndërsa është
Dorëheqja e Bogdanit, Basha gjen menjëherë zëvendësuesin Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pranuar dorëheqjen e Gert Bogdanit nga detyra e Sekretarit për Marrëdhë
Bregu tund rrjetën e Laçit, Skënderbeu gjen menjëherë ekuilibrat (VIDEO) Po luhet në stadiumin "Laçi" takimi mes kurbinasve dhe Skënderbeut. Një takim i vlefshëm për javën e dytë të Kategorisë
Të shtëna me armë në kryeqytet, një i plagosur Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë p
Turisti bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Një person i cili dyshohet se është një shtetas i huaj k
Zjarr në plazhin e Semanit, mbërrin menjëherë zjarrëfiksja Një vatër zjarri është bërë shkak për përhapjen e zjarrit në sipërfaqen pyjore të Semanit. Zjarri ka rënë pasditen e sot
Aksident i rëndë në Valbonë, 5 të plagosur Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta në parë në hrje të luginës së Valbonës, ku dy automjete janë plagosur.
Nëna hedh pelenën në det, vendimi i autoriteteve nuk pritej (VIDEO) Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në Ishujt Filipines. D