999 rezultate për

menez

E mbani mend Jermey Menez? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO) Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Rom
Ky është festimi i çmendur i Diego Simeones pas golit të Maria Gimenez (VIDEO) Goli i parë i Atleticos së Madridit ndaj Juventusit erdhi në minutën e 78', nga Jose Maria Gimenez, por ekipi i Simeones
Ylli që refuzoi Real Madridin Mbrojtësi i Atletiko Madrid, Jose Maria Gimenez mund të ishte transferuar te skuadra rivale e qytetit, Realin. Ka qenë v
"Newcastle refuzoi Luka Modric dhe Karim Benzema" Ish-trajneri i Neëcastleit, Kevin Keegan, në librin e tij të publikuar së fundmi, hedh akuza mbi drejtuesit e Neëcastel
Uruguaji më në fund kalon në avantazh ndaj Egjiptit (VIDEO) Uruguaji ka gjetur më në fund golin e avantazhit ndaj Egjiptit në "Yekaterinburg Stadium". Ai që ka shënuar është mb
Zyrtare: Gimenez rinovon kontratën me Atletico Madridin Atletico Madridi ka njoftuar se ka rinovuar me Jose Gimenez. Mbrojtësi nga Uruguai do vazhdojë të jetë pjesë e klubit
Pas leksionit nga Reali, Juventus përgatit revolucionin në mbrojtje Humbja me Realin e Madridit kaka detyruar drejtuesit e Juventusit,të reflektojnë për merkaton e verës do të bëjnë një re
Arsena fillon të mendojë për merkaton, piketon lojtarin e Atleticos Arsenalin dhe drejtuesit po reflektojnë për përforcimet e sezonit të ardhshëm, ku përparësi do t’i jepet mbrojtjes.
Gimenez vlerëson maksimalisht Messin Lionel Messi ishte vendimtar në ndeshjen e La Ligas, ku Barcelona fitoi minimalisht 1:0 ndaj Atletico Madridit, me golin
Arsene Wenger kërkon me ngulm mbrojtësin e Atletico Madrid Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger thuhet se po planifikon të të nënshkruaj me mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Maria
Trafikonin në mënyrë gjeniale kokainën në Brazil, shqiptari në kërkim Policia braziliane ka shkatërruar një rrjet të trafiku të drogës që operonte në aeroportin ndërkombëtar të Rio de Zhanei
Zbulohet oferta e Interit në drejtim të Atletikos për Gimenez Mediat spanjolle kanë raportuar se Interi do të tentoj transferimin e mbrojtësit qendror që në afatin kalimtar të janari
Inter tani hyn në garë dhe për Gimenez Raportohet është Interi janë të interesuar seriozisht për mbrojtësin e Atletico Madridit, Jose Gimenez. Por, zikaltri
Ylli i Atletiko Madrid flet për të ardhmen Anglia është në mendjen e Jose Maria Gimenez të Atletico Madridit, i cili pranon se do të donte të luante në Premier Lea
A e keni harruar Jeremy Menez? Ja me kë klub ka nënshkruar Ish lojtari i Romës dhe i milanit Jeremy Meny, nga sot ka filluar një aventurë të re në Turqi. Klubi i tij i ri është
Gimenez i Uruguait shënon autogolin e vitit ndaj Italisë (VIDEO) Italia ka fituar mbrëmë lehtësisht 3-0 ndaj Uruguajt në një ndeshje miqësore, e cila veç rezultatin solli dhe një autogo
Pamje të rënda, volejbollistja thyen këmbën gjatë ndeshjes (VIDEO) Volejbollistja e klubit turk Eczacibasi Vitra, Thaisa Menezes ka pësuar një dëmtim horror, teksa ka thyer këmbën gjatë n
Atletico – Leverkusen, ja formacionet zyrtare Atletico Madrid dhe Bayer Leverkusen kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre kthyes në kuadër të Ligës
E tmerrshme/ Menez këput veshin në ndeshjen me Bordeaux (FOTO LAJM) Jeremy Menez ka bërë ndeshjen e parë me skuadrën e tij të re, Bordeaux Ndeshja e parë e Jeremy Menezit nuk ka shkuar
Francesca Cecati, e dashura e re e Menez (FOTO LAJM) Mesfushori i Milanit, Menez ende nuk e ka gjetur formën më të mirë në fushë pas dëmtimit që e mbajti gjatë jashtë fushav