999 rezultate për

menduh

Menduh Thaçi në takim me ambasadorin francez Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi sot në selinë e partisë priti në takim Ambasadorin e Francës, Kri
Menduh Thaçi në takim me kryeministrin Zaev Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi sot në mëngjes në selinë e qeverisë zhvilloi një takim pune me Kryeministrin e vendit,
Pas dënimit me burg reagon Thaçi, a do të mbështesin Pendarovskin? Dënimin prej tre vjet e dy muaj burg për rastin “Titanik 2” kreu i PDSH-së Menduh Thaçi e ka quajtur padrejtësi dhe jo d
Prokurorja kërkon të dënohet Menduh Thaçi dhe Mijallkov Sot në mëngjes në Gjykatën Penale të Shkupit, prokurorja Fatime Fetai i tha fjalët përfundimtare në rastin “Titanik 2”.
Përgjimet nxjerrin dallaveret me vota të Ali Ahmetit dhe Menduh Thaçit Në një bisedë të lëshuar në seancën e sotme në rastin Titanik, e cila është regjistruar më 29 mars të vitit 2013, një di
Si foli Menduhi në ditën e referendumit Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi, sot ka realizuar të drejtën për të votuar në referendumin
Menduhi: Pa përkëthyes shqip anulohet seanca për rastin Titanik Për shkak të mungesës së dy dëshmitarëve, si dhe për shkak se procesverbali i seancës së mëparshme nuk u përkthye në gju
Thaçi e Mijallkov sot në bankën e të akuzuareëve për "Titanik 2" Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë seanca gjyqësore për lëndën e PSP-së “Titanik2”. Në seancën e sotme duhet t
Haradinaj i kënaqur me mbështetjen e Maqedonisë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, me
Titanik 2, Gjykata shpall të pafajshëm Sasho Mijallkov dhe Menduh Thaçin Gjykata Speciale i ka deklaruar të pafajshëm për rastin Titanik 2 Sasho Mijallokovin dhe Menduh Thaçin, të akuzuar për p
Menduh Thaçi dhe Sasho Mijallkov dalin para gjykatës Në Gjykatën Penale sot duhet të mbahet seancë gjyqësore për rastin “Titanik 2” të Prokurorisë speciale Publike. Në lë
Thaçi flet për hyrjen në qeveri Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi tha se është herët që të flitet për bilancin e bisedimeve për hyr
Zgjerimi i Qeverisë, Menduh Thaçi ditëve në vijim del me detaje PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë se kanë përfunduar bisedimet me kryeminist
Menduh Thaçi del në 24 prill si i akuzuar para gjyqit Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi dhe ish-drejtori i DSK-së Sasho Mijallkov pritet të dalin më 24 prill para gjyqit, si të
Këto janë kushtet e Menduh Thaçit drejtuar Zaevit Nga burime partiake të strukturave të larta brenda PDSH-së, mësohet se bisedimet mes dy partive kanë filluar intenzivish
Xhevat Ademi: Ja çfarë presim nga Menduh Thaçi Deputeti i BDI-së Xhevat Ademi pretendon se nuk ka mosmarrëveshje mes partnerëve të koalicionit lidhur me ligjin për gju
Dita e veçantë për Menduh Thaçin?! Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi nga sot është një ditë më i moshuar, pasi që dje gëzoi ditëlindjen e 53-të. Thaçi v
Kongresi i BESËS, i pranishëm edhe Menduh Thaçi dhe përfaqësues të ASH-së (VIDEO) Lëvizja BESA- krahu i Nexhbedin Kahremanit po mban Kongresin e parë në Pallatin e kulturës në Tetovë. Kongresi ka mir
BDI kushtëzon PDSH-në për pjesëmarrje në qeveri Dy deputetët e PDSH-së, Menduh Thaçi dhe Merale Ferati duhet të jen ëtë rregullt në seancat parlamentare, është kushti q
BDI i vendos një kusht PDSH-së për hyrje në Qeveri! Dy deputetët e PDSH-së, Menduh Thaçi dhe Merale Ferati duhet të jen ëtë rregullt në seancat parlamentare, është kushti q