999 rezultate për

menduar

Fjoralba zyrtarisht moderatore në emisionin që nuk pritej : Nuk e kisha menduar kurrë Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka konfirmuar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri. Gjatë i
E kishit menduar ndonjëherë? Ky është kuptimi i emrit të Adrola Dushit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe ky tashmë është një fakt. Aktualisht, ajo ndan jetesën me
E kishit menduar ndonjëherë? Ky është kuptimi i emrit të Adrola Dushit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe ky tashmë është një fakt. Aktualisht, ajo ndan jetesën me
E kishit menduar, sa është paga vjetore e një astronauti? Astronautët e NASA-s mund të llogarisin në një maksimum të një kategorie të oficerëve federalë GS-15, e cila është e bar
9 veprimet pa kuptim që i bëjmë pa u menduar çdo ditë (FOTO LAJM) Pasi të ketë mësuar diçka një herë, truri i një njeriu rrallë dyshon tek njohuritë dhe vepron ashtu si është mësuar.
U dëmtua për herë të dytë, Zaniolo: I pafat, por kurrë nuk e kam menduar tërheqjen Është një nga futbollistët më të talentuar italianë dhe ka tërhequr vëmendjen e botës mbarë që kur debutoi me fanellën e
Këto 6 veshje të Lori Hoxhës kushtojnë shumë më pak sesa e kishit menduar (FOTO LAJM) Pavarësisht se markat e luksit kanë një rëndësi të madhe duke sjellë trendet e reja, përpos copave cilësore dhe dizenjov
Henderson i qëndron besnik Liverpoolit: Nuk e kam menduar kurrë largimin Kapiteni i Liverpool, Henderson, ka pasur dy sezonet e fundit nga më të suksesshmet në karrierën e tij, duke fituar Ligë
4 këshilla se si ta shmangni të stërmenduarit gjatë natës Njerëzit i kalojnë shumë net duke u stërmenduar. Është e kuptueshme nëse në mendjen tonë janë grumbulluar shqetësime të
Si ndikon vetmia në marrëdhëniet e përditshme? Sipas një studimi të kryer së fundmi, vetmia ndryshon mënyrën sesi truri reagon ndaj marrëdhënieve në jetën e përditshme
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Fitore bindëse ndaj Lazios, Pioli: Tani jemi duke menduar për Juventusin Trajneri i Milan, Pioli, është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij kundër Lazio. ‘Rosoneri’ triumfuan 0:3
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës kthehet nga huazimi më herët nga se ishte menduar Klubit të Barcelonës i është rikthyer një futbollist nga huazimi më herët se që ishte menduar. Bëhet fjalë për mbrojt
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Përqafoni fëmijët tuaj, përfitimet janë më të mëdha nga ç'keni menduar Një përqafim në ditë e mban mjekun larg! Nuk ka dyshim se përqafimi na bën të ndihemi mirë, megjithatë, përveç kësaj,
Këto 5 veshje të Lori Hoxhës kushtojnë shumë më pak sesa e kishit menduar (FOTO LAJM) Pavarësisht se markat e luksit kanë një rëndësi të madhe duke sjellë trendet e reja, përpos copave cilësore dhe dizenjov
Dybala nuk e kishte menduar që do ti mungonte kaq shumë futbolli Ylli argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala, ka thënë se ai nuk kishte menduar se do t’i mungonte futbolli aq shumë sa p
Është penduar për sherrin me Noizyn? Enca: Kam menduar të pajtohem (FOTO LAJM) Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizy
HOROSKOPI/ Shmangni marrjen e vendimeve të pamenduara, kjo shenjë të ketë kujdes Dashi Jeta juaj në çift do ecë më së miri gjatë kësaj dite. Do i kushtoni më tepër kohë partnerit dhe gjithçka do shk
Super lajm për Barcelonën, Suarez pritet të kthehet më shpejt sesa ishte menduar Më në fund një lajm i mirë për Barelonën nga infermieria. Sulmuesi uruguajan, Luis Suarez pritet të kthehet më shpejt se