999 rezultate për

mendova

Musa tregon periudhën e vështirë: "Mendova të vrisja veten para se të hyja në BB" Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment
Ashton Kutcher mban fjalim emocionues për Mila Kuins dhe fëmijët e tyre (FOTO LAJM) Ashton Kutcher falenderoi bashkëshorten e tij, aktoren e njohur Mila Kunis dhe dy fëmijët e tyre se e kanë ndihmuar të b
"Prisja që të më përdhunonin", Kim tregon skenën e tmerrshme të grabitjes në Paris (FOTO LAJM) Seriali i Keeping Up With the Kardashians, mbrëmjen e djeshme ka shfaqur momentin e vështirë kur Kim Kardashian u grabit
Thuajini lamtumire "Baftjarit", Bes Kallaku nuk do të jetë më pjesë e ekranit shqiptar Bes Kallaku i cili ka qenë një ndër aktorët që ka qenë pjesë e spektaklit humoristit “Portokalli” që në fillesat e veta,
“Si e gjeta tim vëlla të vdekur në haur, ja SMS-ja që më dërgoi” I tronditur nga ngjarja e rëndë, Aurest Torra ka rrëfyer momentin kur ai është njoftuar nëpërmjet një mesazhi nga i vëll
Rrëfimi prekës i Bonuccit: Mendova t'i jap fund futbollit prej djalit Viti 2016 ka qenë një ndër më të vështirit në jetën e Leonardo Bonuccit. Forma mjaft e mirë që ka treguar në vitet e fun
Rrëfimi tronditës i yllit të Bundesligës: Mendova vetëvrasjen Futbollisti spanjoll, Alvaro Dominguez ka treguar për përjetimet e fundit që kishte pas vendimit për pensionim nga futbo
Mariza Ikonomi rrëfen lidhjen 5 vjeçare: Ai më la...(VIDEO) Ndonëse është munduar me çdo kusht që ta mbante të fshehtë romancat e saj, më në fund Mariza Ikonomi është dorëzuar, ndë
Duka: Pas kësaj humbjeje mendova të jap dorëheqjen si president Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë dje pjesë e një komunikimi me studentët e Universite
Përjetimet e një aksidenti/ "Ato momente mendova s’ka Zot! Nuk shkoi dot gjallë as në spital" (VIDEO) Ervin Haxhiu humbi jetën në një aksident rrugor në 25 Shtator 2016 në krye të detyrës. Atë mëngjes Ervini doli nga s
Shqiptarja rrëfen tmerrin e tërmeteve në Itali: Mendova se do vdisnim Irma është një shqiptare që jeton prej disa vitesh në Itali së bashku me burrin dhe 3 djemtë, 18, 13 dhe 5 vjeç. Tërm
Mrekullia në Mosul / 10-vjeçarja: Mendova se s'do vinit kurrë! (VIDEO) "Mendova se nuk do të vinit kurrë", janë fjalët e një të miture 10-vjeçare e cila u shpëtua nga kthetrat e luftëtarëve b
Arrestohet babai, dëshmia: Preka vajzën, mendova se ishte gruaja Policia e Fierit arrestoi dje babain e akuzuar për ngacmimin seksual të vajzës së tij 14¬vjeçare. Pasi u shpall në kërki
Xavi: Fillimisht mendoja se Van Gaal ishte një idiot Ikona e Barcelonës, Xavi, ka rrëfyer se ai fillimishtë mendonte se Louis van Gaal ishte një “idiot” kur ai erdhi për her
James Blunt: Mendova se do kriste Luftën III Botërore në Kosovë I njohur botërisht si këngëtar dhe autor, James Blunt, u bë i famshëm pas këngës You’re Beautiful në 2005. Por ajo që ës
Shokon gazetari italian që u dhunua nga shqiptarët: Mendova se do vdisja Gazetari i njohur italian i cili u dhunua nga shqiptarët është rrefyer se për një çast është trembur për vdekje, ndërsa
Gjika heq mustaqet, nga Pogradeci shkruan: Mendova se ngeca këtu (FOTO LAJM) Ish­-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ashtu si presidenti Bujar Nishani heq mustaqet legjendare qe e karakterizonin
Luiz: Kurrë s’e mendova se do fitonim David Luiz është shprehur tejet i lumtur për kualifikimin për më tej të ekipit të tij për në Ligën e Kampionëve. Mbro
Kundërpërgjigjet serbi i Lazios: I shënoj Canës dhe Berishës Një ditë më parë ishte Lorik Cana që "thumbonte" në një deklaratë për mediat italiane shokun e tij te Lazio, serbin Fili
Ja dëshmia e policit që u përball me vrasësit e Santos Polici rrugor i cili u përball sy më sy me vrasësit e bankierit Artan Santo, ka rrëfyer përpara hetuesve se si ndodhi ng
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.