999 rezultate për

mendonte

Ndoqi modën dhe shkoi të shponte hundën por bën gabimin e jetës Një vajzë braziliane ka mbetur në karrocë për tërë jetën pas vuajtjes së një infeksioni bakterial, kur ajo po shponte hu
Rrahu McGregorin, Khabib përballet me vendimin shokues që nuk e mendonte kurrë Kampioni i UFC-së, Khabib Nurmagomedov do të marrë vetëm një milion dollarë nga dy sa ishte paraparë të merrte për meçin
Sot është milionere, Emina tregon çfarë mendonte kur milte lopët (VIDEO) Tashmë ajo është një ndër vajzat më të famshme shqiptare në botë, e martuar me një miliarder, Emina Çunmulaj bën jetën q
Cungu i emocionuar: Nuk e mendonte asnjë që Kukësi do kualifikohej Kukësi arriti të kualifikohej për në raundin e dytë të Ligës së Kampionëve teksa barazoi 1-1 në transfertë nda Valetës.
Dries Mertens: Më bindi Ancelotti të qëndroj Dries Mertens ka treguar se Carlo Ancelotti ishte "shumë bindës" kur ai po mendonte të largohej nga Napoli edhe pse ende
Zayn një këngë për Gigin: “Doja ta dashuroja përjetë” Gjatë një interviste për Ryan Seacrest, këngëtari i famshëm ka pranuar publikisht se kënga e tij e re i kushtohet ish të
Gruaja e kap mat, do të habiteni ku e fsheh dashnoren ( VIDEO) Edhe kjo ndodhi! Një burrë i martuar përderisa kishte një të dashur tjetër në shtëpi, i erdh një ‘musafire’ e paftuar.
Kjo është komuna që PDK kurrë nuk mendonte se do ta humbiste Kamenica është komuna ku në garën për balotazh do të garojnë Vetëvendosje me LDK-në. Qëndron Kastrati nga Vetëvendos
Prezantuesi nuk përmbahet, lëshon gazra gjatë prezantimit (VIDEO) Një situatë e pazakontë në media ka ndodhur në Alabama e Shteteve të Bashkuara. Gazetari Chris Dunn teksa po prezanto
Lupçe i zemruar me Danjelin: "Do ta gropos fare..." Lupçe dhe Musa ndajnë të njëjtin mendim sa i takon Danjelit. Sipas tyre, ai nuk di të mbajë shoqëri. Musa flet për nj
Sali Berisha në burg? Ja çfarë mendonte Edi Rama në '98 Kryeministri Edi Rama në një intervistë të marrë më 20 shtator 1998 ka folur mbi situatën politike të kohës, burgosjen e
Ja çfarë mendonte ish i dashuri i Rozës për gjoksin e saj të vogël! (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuara e radhës në emisionin Thumb. Ajo ka bërë operacion gjoksin duke e zm
Rrëfehet vëllai i Dritëro Agollit: Çfarë mendonte për Enverin kur e akuzuan si “homoseksual” Tajar Agolli, vëllai i shkrimtarit të ndjerë Dritëro Agolli ka rrëfyer mbi marrëdhëniet që Dritëroi ka pasur me drejtu
Vrau veten bashkë me djalin, pasi mendonte që hunda e madhe i kishte shkatërruar martesën Anna Ozhigova, 33 vjeç vrau veten dhe djalin e saj tetë vjeçar, Gleb, pasi ishte në depression pas kirurgjisë plastike t
Ja çfarë mendonte Napoleon Bonaparti për shqiptarët Napoleon Bonaparti, në letrën e 16 Gushtit 1797 dërguar pashait të Shkodrës (Ibrahim Pashë Bushatit, djalit të Mehmet Bu
Ja fjalët emocionuese të nënës së Ronaldos Nëna e Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro, ka lëshuar një akuzë të rëndë në Twitter ndaj futbollistëve francezë dhe konk
Conte: Kjo është përgjigja për ata që nuk besuan te ne Trajneri i Italisë, Antonio Conte ndihet krenar për skuadrën e tij, që arriti një tjetër fitore, por këtë herë më të vua
Mbrojtësi i Espanyolit: Ja pse i thash xhuxh Messit (VIDEO) Alvaro, mbrojtës i Espanyolit, pas derbit të kthimit me Barcelonën për Kupën e Mbretit, të përfunduar me rezultatin 0-2
Bill Clinton ishte kundër vrasjes së Saddamit ose të Miloshevicit Bill Clinton mendonte se George W. Bush po "e mashtronte Amerikën si kandidat presidencial", se Vladimir Putini kishte "
Ja çfarë mendonte Stalini për shqiptarët Dialogjet e mëposhtme janë nga bisedat zyrtare të protokollit më të lartë të zhvilluara në Kremlin në zyrën e Stalinit.