Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

mendoni

3 llojet më të panjohura të kancerit që as që e mendoni se mund të ekzistojnë Kanceri! Një ndër emrat që nuk do të donit të lexonit apo shqiptonit kurrë, një prej sëmundjeve vdekjeprurëse që po merr
Garë për kryetarin, Eduart Selami bën një deklaratë të pabesueshme për Bashën Kandidati për kryetar të PD-së Eduart Selami vijon të ruajë gjuhën e moderuar dhe me tone të ulëta në garën brenda kampi
"Vapa po sjell apokalipsin, ju premtoj që është më keq nga se mendoni" Vapa që ka pllakosur vendin tonë ka nxitur shumë njerëz që të thonë se të tillë kohë nuk e kanë përjetuar më parë. Ndosh
Nëse mendoni se PSG është konkurenti i Realit për Mbappe, e keni gabim Duket se ka hyrë në garë për Kylian Mbappe edhe Manchester City. Sulmuesi i Monakos është më i lakmuar në Evropë këtë ve
Mos mendoni për të ardhmen e Iniestës, ai e ka marr vendimin Andres Iniesta dëshiron të qëndrojë në Barcelonë pas daljes në pension nga loja dhe e sheh veten tek ndonjëherë përfaqës
Lajm për ju që mendoni se S8 është smartphoni më i mirë, mirëpriteni Note 8 Galaxy Note8 do të dalë në fund të shtatorit me çmim prej € 999, 6GB RAM dhe kamera dyfishtë. Një nga pajisjet më të
Noizy tregon superfuqinë e tij dhe nuk është ajo që po mendoni Duhet thene se Noizy nuk mbetet vetëm një reper i mirë. Dashje padashje deklaratat e tij kanë shkaktuar shpeshhere traz
11 thënie frymëzuese, për të mos u dorëzuar asnjëherë Dhe në ditët e këqija, ju pyesni veten nëse do të gjeni forcën për të kapërcyer pengesat që shfaqen në jetën tuaj. Zh
Nëse nuk e bëni këtë veprim çdo natë, fytyra juaj do të plaket më shpejt se sa mendoni (FOTO LAJM) Sa herë keni ndier shumë përtace për të larë make up-in tuaj para se të shkoni në shtrat? Nëse shpesh zgjidhni të mo
Jeni në stres? Filloni mendoni pozitivisht Nëse ndonjëherë nuk jeni ndjerë mirë apo keni qenë shumë të stresuar, me siguri dikush i afërm ju ka thënë të mendoni po
Nëse mendoni se leni kaluar një ditë të keqe, shikoni këto foto (FOTO LAJM) Të gjithë kemi ato ditët kur na duket se gjithçka po na ecën keq. Zakonisht na duhet diçka motivuese që të jemi në hu
Shenjat që paralajmërojnë se ftohja është më serioze nga sa mund ta mendoni Kur bëhet fjalë për ftohjen, ka dy tipa njerëzish: Ata që marrin menjëherë antibiotikë sapo të fillon kolla, dhe të tjer
Peshkaqenët dalin rrugëve në Australi (FOTO LAJM) Një peshkaqen i madh i cili konsiderohet si agresiv dhe një nga më të rrezikshmit në botë u zbulua në mes të rrugës pas
A do të kandidojë sërish për president? Ja çfarë thotë Nishani Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka deklaruar se ai nuk do të kandidojë sërish për President pa votat e LSI-së.
Qetësuesit janë më të rrezikshëm sesa mund ta mendoni! Qetësuesit përdoren shpesh për lehtësimin e dhimbjeve, etheve dhe sëmundjeve inflamatore. Megjithatë, një studim i ri pa
11 gjërat që bëjnë njerëzit e pasuksesshëm në fundjavë Çdo njeri mendon për fundjavën, për kohën se si do të kalohen 2 ditët e pushimeve. E vetmja gjë që i ndan njerëzit e suk
Basha flet nga ShBA: Te Trump shkoj me ftesë të posaçme Kreu i PD-së, Lulzim Basha në një intervistë ditën e sotme për “Zërin e Amerikës” foli për ftesën e tij në ceremoninë e
Roshi ka një mesazh pas heqjes së mandatit: Mendoni sa më shumë pozitivisht... Ish-kreu i Bashkisë Kavajë, Elvis Roshi, ndihet falenderues në këtë ditë të fundit të vitit. Me anë të një postimi në Fa
Marin Mema-grekëve: Mos i kërcisni shumë dhëmbet se mund t'ju thyhen në Shqipëri (FOTO) Kohët e fundit politikanët grekë kanë shtuar deklaratat kërcënuese ndaj Shqipërisë nisur edhe nga fakti se po përballen
Arrestohet për rryshfet Etrit Berisha. Nuk është ai që mendoni Pas një aksioni të policisë është bërë i mundur ndalimi i një shtetasi, i cili në bashkëpunim me një tjetër të ndaluar m