999 rezultate për

mendoni

Balotelli video në terapi: Nuk është ashutu siç mendoni, ju betohem Të martën në mbrëmje, Mario Baloteli nuk mund të jepte kontributin e tij për Nicën, kur ekipi i tij u eliminua nga Monac
Ndryshojeni mënyrën si mendoni për paratë, dhe bëhuni më të pasur gjatë këtij viti Çdo herë që vjen viti i ri, shumica prej nesh synojmë të bëjmë më shumë para. Synojmë të kursejmë më shumë, dhe ndosh
Adelina Tahiri, pas fejesës, publikon foto intime me partnerin Adelina Tahiri na tregoi ditën e sotme përmes fotove të ndryshme në “Instagram” se është fejuar. Për partenrin e saj mis
Detyra dinake që do të sfidojnë vëmendjen tuaj (FOTO LAJM) Çfarëdo që po bëni tani është koha për të marrë një pushim të shkurtër dhe të mendoni. Ne ju sjellim disa foto të çud
Mendoni se e urreni punën tuaj, ja shënjat që po gaboni Të gjithë ndhihemi të lodhur nga puna që bëjn dhe më pas ndihemi sikur e urrejm. Të rrallë janë ata persona të cilët
E pabesueshme! Sa vjeç mendoni se eshte kjo grua? (FOTO LAJM) Një këngëtare shumë e njohur në Turqi po i mahnit të gjithë me bukurinë e saj dhe pse askush nuk e beson moshën e saj.
Gjërat që mendoni kur bëhet ndërrimi i orës dimërore Ora verore tashmë ka mbaruar duke bërë kështu që ora edhe të ktheht prapa gjë e cila ndodhi gjatë së dielës. Megjitha
Ja pse nuk duhet t’ia lironi më vendin të moshuarve Nëse mendoni se ofrimi i vendit tuaj për një person të moshuar në transportin publik është gjëja e duhur që duhet të bën
Aktorja ashpërson gjuhën ndaj Ramës: Dili në krah Tahirit Paraditen e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar një video me pamje të ekspozitës “Urtësi sot e mot”. Ama si gjith
Profili juaj i Instagramit tregon më shumë se sa mendoni për personalitetin tuaj Instagram është një nga rrjetet sociale më të populluara. Së fundmi, rezulton se është edhe më i përdorur se “Faceboo
Hamilton ironizion: Me të vërtetë mendoni se Vettel është më i mirë se unë? Ngasësi i Formula 1, Lewis Hamilton, ka bërë një pohim kontrovers. Hamilton ka kohë që është në luftë me Vettelin dhe di
Pamje nga tragjedia e 11 shtatorit në SHBA që do të mbahen mend gjatë (VIDEO) Kanë kaluar tashmë 16 vjet që nga nga sulmi që tronditi botën, një ndër më të mëdhenjtë terroristë në SHBA. Pamje tm
5 mënyra për t’i shpëtuar stresit Ju mund ta dini se çfarë mendimesh ju stresojnë. Përpiqeni t’i ndryshoni, por më kot. Ato mbeten në trurin tuaj. Përsëri
Ju mendoni se Fevziu është në emision, por ja ku ndodhet ai tani (FOTO LAJM) Ndonëse është thënë që emisioni OPINION i Blendi Fevziut në TV Klan do të transmetohet për rreth 20 orë, ky transmetim n
Videoja emocionuese që do ju bëjë të mendoni për jetën Ky fëmijë nuk duron dot të shohë vëllanë e tij të vogël të qajë. Nuk ka as krahë dhe as këmbë e megjithatë kjo nuk e nd
Neymar: Ata mendonin se do vdisja pasi të lija Barcelonën Neymar pati një debutim të madh me Paris Saint Germain kundër Guingamp me një gol dhe dy asistime. Braziliani ishte i
Ibrahimoviç ironizon me nënshkrimin e Neymarit nga PSG Zlatan Ibrahimovic ka folur për transferimin e Neymar tek PSG. Suedezi ka ironizuar me talentin e brazilianit duke e kra
Dasma magjike e Turit dhe Orindës nuk ka kushtuar aq sa mendoni Kanë kaluar vetëm pak ditë nga dasma shumë e diskutuar e Turit dhe Orindës por akoma nuk kanë mbaruar kureshtja e njer
10 shprehje frymëzuese që të mos heqim kurrë dorë 1.“Unë nuk i kushtoj vëmendje botës që merr fund. Ka marrë fund për mua shumë herë, dhe pastaj ka rilindur përsëri në
Tifozët e PSG i dërgojnë mesazh Neymarit, a mendoni se kanë të drejtë? L'Equipe raporton se kampi i PSG është në delir pasi kuptuan se PSG është e gatshme të paguajë klauzolën e Neymarit.