999 rezultate për

mendon

A mendoni se kufjet e telefonit janë të pastër? Shikoni ato me zoom dhe do befasoheni (VIDEO) Kur shikojmë kufjet përmes syrit të kamerës dhe zmadhimit të madh, shohim se sa të pista janë ato. Përndryshe sfida e
Rama thumbon Bashën: Mos e votoni se nuk zgjohet dot në 3 të mëngjesit po ra tërmet Në daljen e sotme për mediat në rrugën drejt 25 prillit, kryeministri Edi Rama ka dhënë të gjitha arsyet se pse qytetarë
Nga ngritja e dollisë 100 herë deri te kërcitja e gishtave, 10 veprime të pasjellshme që i bëni pa vetëdije Mendoni se jeni të sjellshëm dhe të edukuar? Mbase nuk do mendoni njësoj pasi të lexoni këtë artikull. Pa vetëdije n
Plazhi është më afër nga ç'mendoni, dieta me vezë që ju ndihmon të humbni 7 kg në pak ditë Dhjetëvjeçarin e fundit kemi dëgjuar të flitet shumë për dietat. Është një term i përdorur rëndomtë, sidomos në periudhë
Bayerni nuk e mendon transferimin e Haaland, kjo është arsyeja Bayern Munich nuk është duke konsideruar transferimin e sulmuesit Erling Haaland. Norvegjezi është duke shkëlqyer te
Kamenica shpreh dhimbjen për ndarjen nga jeta të Krajkës: I thoshte gjërat siç i mendonte Vikena Kamenica u shpreh në një dalje publike për mediat në lidhje me kompozitorin e njohur Agim Krajka i cili ka ndër
Dikur përdorej në vend të torturës, pse gudulisja nuk është aq pozitive sa e mendonim Nëse keni menduar se është pamundur të vdisni nga të qeshurat dhe se gudulisja është gjithmonë e padëmshme, gaboheni. Kj
Mbretëresha Elizabetë thirrje qytetarëve: Vaksinohuni, mendoni për të tjerët Mbretëresha Elizabeth e cila mori dozën e parë të vaksinës COVID-19 muajin e kaluar, inkurajon britanikët të ndjekin she
Testoni logjikën: Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? (FOTO LAJM) Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju. Shfle
Reali në kaos, edhe Benzema mendon largimin Pas disa yjeve si Isco, Sergio Ramos, Marcelo, është Karim Benzema që është duke konsideruar largimin nga Real Madridi.
Qeveria në Kosovë mendon të shtyjë orën policore Qeveria në detyrë është duke shqyrtuar mundësinë e zgjatjes së kufizimit të lëvizjes së qytetarëve. IndeksOnline shkr
Vera vjen shpejt, si t'i heqim kilet që morëm gjatë dimrit E dimë që tani po mendoni për trupin e verës. Gushti vjen kaq shpejt! 1. Pini shumë ujë Eshtë një këshillë që e dë
Interi po mendon shkëmbimin Eriksen - Torreira Interi është duke konsideruar shkëmbimin mes Christian Eriksenit dhe Lucas Torreiras. "Neurazzurët" janë të interesim
Ditëlindje dukeshash? Kate Middleton e festoi 39-vjetorin ndryshe nga ç'mendoni Pak ditë më parë Kate Middleton festoi 39-vjetorin e lindjes. Dukesha e Kembrixh këtë vit ka festuar ndryshe nga çdo her
"Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë", Roberti rëqeth me dedikimin për nënën (FOTO LAJM) Robert dhe Patris Berisha humbën pak ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dha
Nëse ai nuk të shkruan apo telefonon, kjo është arsyeja e vërtetë Pa marrë parasysh se sa të zënë jeni duke shikuar një program televiziv, nëse keni kohë për të shkuar në banjë ose për t
Çarja e rrugës në Borsh, PD: Rama nuk mban asnjë premtim, mendon vetëm për vete dhe oligarkët Ish-deputetja demokrate Nada Meçorapaj ishte sot në segmentin e rrugës në Borsh, i shembur pas reshjeve të para në zonë.
Ka pak hapësira te Man.United, Rojo po mendon largimin Marcos Rojo kërkon t’i japë fund mankthit te Manchester United, ku në dy vite e gjysmë është aktivizuar vetëm 15 herë me
Zakoni juaj më i bezdisshëm, s'është dhe aq i dëmshëm sa mendonit Ka dy lloje njerëzish: ata që s'jetojnë dot pa kërcitur gishtat dhe grupi tjetër që nuk e duron dot këtë zakon tek lloji
E mendon një martesë të dytë? Eneda Tarifa ka marrë një vendim (FOTO LAJM) Eneda Tarifa e ftuar së fundmi në studion e "Abc e Pasdites", ka folur për martesën e ndarjen, të cilën e quan një dësht