999 rezultate për

mendojĂ

Legjenda e United: Nuk e mendoja kurrë që CR7 do arrinte këto nivele Vetëm pak ditë më parë Cristiano Ronaldo, kapi shifrën e 700 golave, në të gjithë karrierën e tij. Një shifër kjo shu
Nëna e Ronaldos rrëfen historinë interesante: Xhekpoti ishte djali im Ronaldo Luiz Nazario de Lima, i njohur ndryshe si “Fenomeni” ishte një ndër futbollistët më të mirë në botë. Brazili
Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin, mbeti pa xhaketë Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin. Mbeti pa xhaketë. Në orën 8:30 të mëngjesit, i shoqëruar g
Mendoja se vetëm Jezusi të ngrinte në këmbë! Ironia ndaj Sherif Merdanit që iu bashkua votimit njëpartiak Deklarata e këngëtarit të vuajtur në komunizëm Sherif Merdani se ishte ngritur në këmbë vetëm për të votuar Veliajn ka n
Bashkëshortja e Iscos: Mendoja se nuk do të mbetesha shtatzëne (FOTO LAJM) Isco Alcorcon, së shpejti do të bëhet baba. Bashkëshortja e tij, aktorja spanjolle Sara Sálamo, do të sjellë në jetë
"Mendoja të helmoja veten dhe 2 fëmijët...", rrëqeth e reja (VIDEO) Matilda është nënë e dy fëmijëve. Ajo nuk ka pasur një jetë të lehtë dhe shkaku kryesor për këtë ishin problemet me ish-
Flet njeriu që gjeti avionin e Sala: Mendoja vetëm për familjen e tij Rrënoja të avionit të futbollistit, Emiliano Sala janë gjetur ditën e djeshme në detë, duke konfirmuar kështu aksidentin
Benatia: Mendoja se do mbyllja karrierën te Juve, por jeta ka befasi Medhi Benatia kishte planifikuar të mbyllte karrierën te Juventus, por ai tashmë ka vendosur të largohet për shkak të ha
Alketa Vejsiu nga Alpet e ftohta shpreh dëshirën e madhe: Dua të bëj një film! Si një pjesë e madhe e personazheve publikë, Alketa ka vendosur ta nisë vitin e ri me disa ditë pushimi pranë njerëzve m
Ky është rrëfimi tronditës i të dashurës së Neymar Ylli i Brazilit dhe PSG, Neymar prej kohësh është në një lidhje me modelen, Bruna Marquezine. Bruna së fundmi nuk ka
Chiellini i befasuar: Ronaldo, mendoja se ishte mision i pamundur Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, mendonte se ishte e pamundur që Cristiano Ronaldo të bashkohej me kampionët e
Skuadra e Chelsea-s zyrtarizon portierin e ri Chelsea së fundmi ka zyrtarizuar portierin e ri të ekipit që pritet të jetë zëvendësuesi i Thibaut Courtois dhe Willy C
Gazetarja e njohur shqiptare e thotë troç: Mendoja se isha lesbike Gazetarja Zhaklin Lekatari e njohur nga blogu i saj për raportet seksuale ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi. Aj
Begeja: Jemi të lumtur për fitoren, nuk mendoja që do shënonim 3 gola Trajneri i Teutës, Begeja është shprehur i lumtur për fitoren e arritur sot përballë Skënderbeut. • Për fitoren e sot
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Nuk do t'a njihni, Kim ndryshon krejtësisht (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka ndryshuar krejtwsisht imazhin e saj gjatw javwve tw fundit. Ajo i ka dhënë fund pamjes së saj si b
Eni Çobani bën urimin më të ndjerë për njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo të diel me rubrikën ''Shihemi në gjyq'' ka emocionuar m
Takaj: E mendoja fitoren sepse Dinamo e Kievit kishte 2-3 mungesa Presidenti i Skënderbeut u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Dinamos së Kievit pavarësisht se sipas tij kjo nuk
Përlot mikja e Adelës: Kam qarë halle tek ti, por s'e mendoja se do të qaja ty Me anë të një statusi në Facebook ajo ka shkruar mbi këtë humbje të madhe duke deklaruar se bashkë kanë qarë halle por k
Blogerja shqiptare rrëfen shtatzaninë e tretë e frikësuar: Jam e pasigurt Ajo konsiderohet si një nga vajzat më fshion dhe më "in" të momenit. Blogerja e njohur, Estela Ujka është në pritje