999 rezultate për

mendoj

Guardiola tek Juventus, flet Del Piero: Do të ishte interesante ta shikonim në Itali Edhe pse ka kontratë me Manchester City-n deri në vitin 2021, nuk është e thënë që Pep Guardiola të qëndrojë deri në fun
Klopp kërkon falje: E respektoj Sarrin Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka kërkuar falje sa i përket deklaratave lidhur me etiketimin e Juventusit si favori
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Pse Michele Obama nuk i ndjek vajzat në rrjetet sociale? Michelle ka folur për jetën e saj. E ftuar nga Oprah Winfrey, ish-zonja e parë e Amerikës ka folur pa filtra për jetë
Rita Ora nuk e mohon kurrë origjinën: Jam krenare nga vij Rita Ora së fundmi ka dhënë një intervistë për median e njohur amerikano-jugore, “SHOCK”. Gjatë intervistës Rita ka f
Sormani tregon se si Partizani mund të arrijë te titulli Partizani do të luajë ditën e nesërme një ndeshje të thjeshtë në letër ndaj Flamurtarit, që do kërkohet me çdo kusht fit
Kaos te Barcelona, Messi sulmon publikisht Abidal (FOTO LAJM) Kaos te Barcelona. Lionel Messi ka sulmuar publikisht drejtorin sportiv Eric Abidal. Gjithçka ka lindur nga një inter
Reagimi i ashpër ndaj Ermal Mamaqit: I sugjeroj të bëhet playboy! "I Love Tropoja", në vend që të jepte dashuri, përkundrazi, duket se i ka zemëruar tropojanët. Filmi i ideuar të jetë
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe më të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
Prokurori amerikan sygjeron dënimin e Saimir Tahirit: Mesazh i mirë për shqiptarët Për prokurorin federal amerikan Gjon Junçaj dënimi i ish-ministrit Tahiri, është një mesazh i mirë për njerëzit. Në n
Junçaj: SPAK do t’ua vështirësojë zyrtarëve përfshirjen në korrupsion Gjon Junçaj, prokurori federal amerikan që ndihmoi në kryerjen e reformës në drejtësi në Shqipëri, thotë se strukturat r
Mbrojtësi shqiptar që luan në Kinë tregon situatën në vendin e përhapjes së Koronavirusit Ish-mbrojtësi i Kombëtares dhe Kukësit i cili aktualisht luan në kinë ka folur rreth situatës që po përjetohet në Kinë n
Befason Sarri, Juventusi mund të jetë skuadra e fundit që drejton Ish-trajneri i Chelsea është në vitin e tij të 30-të si trajner dhe me siguri ka arritur pikën më të lartë të karrierës
Profesori amerikan: Dëbimi i qytetarëve turq nga Shqipëria, shkelje e të drejtave të njeriut! Një profesor i Universitetit të Nju Jorkut thotë se dëbimi i qytetarëve turq nga Shqipëria bie ndesh me parimet e Bashki
Rikthimi në Itali "ringjall" Cutronen: Ndjehem si në shtëpi Sulmuesi i Fiorentinës, Patrick Cutrone, ka rrëfyer se si po shkon aventura e tij më e re në një intervistë për faqen e
Me pizhama në fushë, tenisti befason me përgjigjen e tij Turneu i parë Grand Slam i këtij viti në tenis, "Australian Open" vijon të prodhojë situata qesharake. Pas Elliot Ben
Kryesuan Kuvendin, çfarë mendojnë sot Topalli e Dokle Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e p
Nga Shqipëria në majat e suksesit në SHBA: Ja çfarë mendoj për Ramën Të pakta janë gratë në fushën e biznesit në Shtetet e Bashkuara, që kanë arritur suksesin e Rudina Seserit. Ajo është th
Gerrard: Fitimi i titullit këtë vit do të më largonte dhimbjen e rrëshqitjes së famshme Steven Gerrard beson se nëse Liverpooli arrin ta fitojë titullin e kampionit të Premierligës këtë vit, ai do të ketë mun
Meghan dhe Harry lanë papritur familjen mbretërore, por ç'mendojnë për këtë Kate dhe William? Ditën e djeshme,çifti mbretëror Harry dhe Meghan Markle kanë njoftuar se kanë bërë një hap prapa, duke pranuar statusin