999 rezultate për

mendoi

Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO) Goli i avantazhit nga Piatek në minutën e 81' e mendua se do ti jipte tre pikët Milanit mirëpo nuk mendoi kështu Lecce e
Mendoi se do i kërkonte lidhje, djali habit vajzën me mesazhet në Tinder Wshtë bërë virale në rrjet mesazhi i një personi në tinder, kundjret një vazje bukuroshe. Bi seda ndodhi në Tinder,
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik (VIDEO) Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një intervistë, mirëpo një moment i siklets
Përqafimi i vdekjes me gjarprin gjigant! Shfaqja që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Trajneri rus i gjarpërinjve po jepje një shfaqje në një cirk ku kishte vendosur një gjarpër rreth qafës së tij. Por
Trishtuese, fëmija vrapoi drejt vrasësit pasi mendoi se ishte lojë Mucad Ibrahim kishte veshur çorape të vogla, një lloj mbajtësi që iu vishet fëmijëve për të mos rrëshqitur, kur trupi i
Mendoi se ishte një gropë lepuri, por gjeti një shpellë fantastike Në Shropshire të Anglisë ndodhet një shpellë e vjetër 700 vjeçari, shkruan Albeu.com Por është mjaft e çufitshme në f
Kepa tregon pse ia bëri nervat "kaçurrel" Sarrit (VIDEO) Portieri i Chelseat, Kepa Arrizabalaga është bërë kryetema e mediave angleze për shkak të jë gjesti aspak sportiv në nde
Mendoi se ishte në prova, Seldi lë nam në emision (VIDEO) Të ftuar në “Xing me Ermalin” kanw qwnw 4 këngëtarët shumë të dashur për publikun, Sabiani, Marseli, Seldi dhe vajza e S
Mendoi se ishte hekurishte, djali gjen një thesarin të vërtetë (FOTO LAJM) Ben Bishop është kërkues amator i metaleve të çmuara, që ka gjetur në Somerset të Anglisë, një unazë të vlefshme që kush
Mendoi se ishte një shtëpi e braktisur, vajzës i ndryshon jeta (FOTO LAJM) Një vajzë nga Nevada në Shtetet Bashkuara të Amerikës ka bërë një udhëtim aspak të zakontë, për të gjetur një shtëpi, pë
Napoli i Hysajt fiton bindshëm ndaj Borussia Dortmundit (VIDEO) Elseid Hysaj i qëndroi besnik ekipit të Napolit. Tekniku italian e ka caktuar sot shkodranin në rolin e kapitenit të sku
Mendoi se barkun e kishte të madh nga birra, më vonë zbulon të vërtetën shokuese (FOTO LAJM) Një buurë që mendonte se kishte një bark të madh për shkak se konsumonte shumë birra është tronditur kur ka marrë vesh t
Mendoi se ishte i varfër, si ndyshoi mendim nga avioni privat Coby Persin është një djalë nga New Yorku, i cili realizon lojëra dhe kamera të fshehta për të futur në kurth vajza që s
Mendoi se ishte hija e pemës, por e zbuloi tmerrin pas pak sekondash (FOTO LAJM) Një motorsit i cili po shkonte në shtëpi u shokua kur një piton gjigant i preu rrugën. Ai mendoi se ishte hija e një
Mendoi se e tradhëtonte, këngëtarja shqiptare rreh të dashurin Të gjithë e kanë fiksuar këngëtaren bionde me sy të bukur, Era Rusi, e cila nuk është e njohur vetëm për energjinë e jas
Mendoi se ishte shtatzënë, ajo që i gjetën mjekët në bark e la të shokuar Margaret McMahon nga Belfast, mendoi se ishte shtatzënë në moshën 48-vjeçare por pas disa kohësh ajo zbuloi një të vërte
Kukësi përmbys Flamurtarin në Vlorë, blindohet vendi i dytë (VIDEO) Kukësi mori një fitore të madhe sot në supersfidën e javës së 27-të në Kategorinë Superiore. Në transfertë me Flamur
Mendoi se ishte hija e pemës, pitoni gjigant i pret rrugën 50-vjeçarit (FOTO LAJM) Një motorsit i cili po shkonte në shtëpi u shokua kur një piton gjigant i preu rrugën. Ai mendoi se ishte hija e një
Mendoi se kishin armë lodër, si u vra gjatë grabitjes biznesmeni në Fier Ka ndërruar jetë biznesmeni në Fier i cili ndërhyri për të penguar grabitjen e një pike valutore në këtë qytet. Mëso