999 rezultate për

mendohet

"Skifterat" zbarkojnë në Bubq, i bëjnë kërdinë emigrantit Një grabitje ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në fshatin Budull të njësisë administrative Bubq të Krujës. Mësohet se
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Mos e teproni me ambicien në aspektin profesional. Nuk mund të lejoni që disa sjellje tuajat të shkatërrojnë atë
Kërkime intensive për trupin e Naya Riveras, çfarë mendohet të ketë ndodhur me aktoren Ylli i serialit “Glee”, aktorja Naya Rivera mund të ketë goditur kokën dhe rrëshqitur nga varka e saj në një liqen në Ka
Maqedoni: Po mendohet publikimi i emrave të personave që duhet të jenë në izolim “Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor po përballet me problem serioz me personat të cilët nuk dëshirojnë t’i p
UEFA dëshiron të hapë stadiumet për ndeshjet e Champions dhe Europa League Ka zëra se ku, kur dhe si do të luhen finalet e Champions League dhe Europa League. Në pritje të vendimit zyrtar më 17 q
Influencojnë botën, shifrat e çmendura që shpenzojnë motrat Kardashian për bukurinë (FOTO LAJM) Nëse Kardashians janë inspirimi juaj i bukurisë, është më mirë të keni xhepa të thellë. Kim Kardashian, Kylie Jenner dhe
Interi nuk heq dorë nga Tonali, i ofron Brescias 2 futbollistë Është pikërisht mesfushori i talentuar i Brescias emri i radhës në listën e Marottss dhe Ausilios për të përforcuar skua
Aksident i rëndë në Korçë-Pogradec, shpëton mrekullisht babai me vajzën Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Ngjarja ndodhi në një kryqëzim pranë fshatit Podgorie
Ambasadorja amerikane takim urgjent me Ramën Ambasadorja Amerikane në Tiranë Yuri Kim është duke zhvilluar një takim me kryeministrin Rama në selinë e Kryeministrisë
Një tjetër kampionat vendos të rikthehet më 25 maj Kampionatet evropiane të futbollit kanë filluar të mendojnë rikthimin në fushën e gjelbër. Një ndër to është edhe kam
Banjo dielli në kuti plastike, si mendohet të jetë vera mes koronavirust (FOTO LAJM) Presidentja e BE ka thënë se së shpejti njerëzit do të mund të udhëtojnë në kontinent, me kusht që vendet të gjejnë mëny
Mbi 1500 lloje virusesh, pamje shokuese nga laboratori që mendohet të ketë infektuar botën (FOTO LAJM) Shumë teori hedhin dyshime se koronavirusi lindin në një laborator në Kinë dhe kur bie fjala për të gjetur një pëgjegjës
Shiste karkaleca të gjallë, kjo është gruaja e parë që u infektua me koronavirus në Kinë Personi i parë i infektuar me koronavirusin e ri në Wuhan mendohet të jetë një grua e cila shiste karkalecë të gjallë.
HOROSKOPI/ Mund të ketë të papritura, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Do të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni
HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Dashuria: Mund të ketë prova në dashuri sot. Sidoqoftë, nëse e doni një person dhe përpiqeni ta vini gjithmonë
Stadiumi i Kukësit merr formë, ja pamjet më të fundit (VIDEO) Nis të marrë formë stadiumi i ri i Kukësit, një investim shumë i rëndësishëm për zhvillimin e infrastrukurës në vend, i
U gëzuat kot, Georgina e Ronaldos nuk vjen për 25 mijë euro në Sanremo Pas Monica Bellucci-t, e cila konfirmoi se nuk do të marrë pjesë në festivalin e Sanremos, pavarësisht se ishte përzgjed
Mendohet se kjo është arsyeja pse Irani bombardoi avionin me 176 pasagjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja tronditëse janë zbuluar nga rrëzimi i avionit ukrainas, ku humbën jetën 176 persona. DailyMail ka publ
Gjashtë anëtarë të një familjeje nën rrënoja, qeni pikas zonën Specialistët italianë të ekip-shpëtimit që janë vendosur në qytetin e Durrësit në zonën e ish-kënetës për të nxjerrë nga
Publikohet fotografia e rrallë e Rugovës, me plis në kokë në mes të Amerikës Kjo foto që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet presidenti Rugova gjatë një darke me komunitetin shqiptar në Chicago