999 rezultate për

mendohem

Federata Gjermane e Futbollit merr vendimin zyrtar për Joachim Low Gjermania nuk arriti të kalonte fazën e grupeve në Botërorin e Rusisë dhe kjo pritet të sjellë pasoja në organizimin e k
Reagon "Snajperi": Po mendohem për ftesën e Kosovës Alban Meha nuk e ka përjashtuar mundësin që t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës, pasi kjo e fundit të anëtarësohet në
Lippi: Jam gati të rikthehem Marcello Lippi është gati të rikthehet. Tekniku i kombëtares kampione të Botës në 2006­tën kërkon një sfidë të re sipas
PSG e konfirmon, Rabiot drejt Romës Presidenti i PSG Nasser Al-Khelaifi ka konfirmuar se Rabiot është shumë pranë Romës. Në do të mendohemi edhe për dis
Rita: Mami më kontrollon Instagramin Rita Ora ka një nënë tipike shqiptare, që e ndjek në çdo hap të saj. Kështu, pop-stari nuk mundet të jetë e lirë nga "pë
Duka më ka ofruar rinovimin, unë po mendohem Trajneri Kroat Josip Kuzhe, trajneri i kombëtares sonë, zbulon për "Jutarnji List" ofertën e Dukës për rinovim. Ai vetë