999 rezultate për

mendje

Moti nuk po e ndan mendjen, mësoni si do të jenë temperaturat nesër Sipas Institutit Hidrometeorologjik në Kosovës, në vendin tonë gjatë ditës së nesërme do të mbretërojë mot kryesisht me
Pamela Anderson ende çmend fansat me linjat e saj (FOTO LAJM) Është 51-vjeçare, por Pamela Anderson vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botën e shoubiznesit. Roli i saj n
Vidal ndryshon mendjen për Barcelonën Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Arturo Vidal ka ulur tonet ndaj skuadrës së tij pasi ka thënë vetëm fjalë të mira p
Gjiko dhe Elita i vënë pistoletën në kokë njëri-tjetrit, çfarë po ndodh? Gjiko ka publikuar disa orë më parë një foto që ka tërhequr shumë vëmendje. Në atmosferën e festës së ‘Halloween-it’, re
"Prandaj nuk fiton Shqipëria..." Ilda Bejleri rrëmben vëmendjen e mediave franceze (FOTO LAJM) lda Bejleri është një prej gazetareve më simpatike sportive në vend dhe padyshim një prej më të pëlqyerave. Fama e saj s
“Ronaldo ishte mendjemadh, Ferguson e shndërroi në kampion” Quinton Fortune ka luajtur me parë me Ronaldon te skuadra e Manchester United. Jugafrikani tha së fundmi se kur portugez
Harrojeni Gentën, motra e saj është një "bombë" e vërtetë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hiteve "Dy dashni", "Shake it" etj, Genta Ismajli, është një ndër femrat më të komentuara të showb
Lopetegui: Shkarkimi? Gjëja e fundit që më shkon në mendje Pas humbjes tronditëse të Real Madridit ndaj Levantes në “Santiago Bernabeu”, Julen Lopetegui e pranoi se gjëja e fundit
Donika që ndërron partitë shfaqet me xhup në kuvend, a po kërkon vëmendje? Kuvendi i Kosovës po vazhdon punimet e seancës së djeshme plenare, ku në rend dite janë 46 pika. Gjatë fjalimit të sh
Mësuesi që ndërtoi shkollën kërkon vëmendje, thotë se Xhisela shet por**ë Vëmendja që i është kushtuar Xhiselës po shkakton zemërim te disa persona që pretendojnë se edhe ata duhet ta kenë këtë
Goli i parë i Izraelit ndaj Shqipërisë po bën xhiron e botës (FOTO & VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë mori humbjen e dytë radhazi në Ligën e Kombeve duke u mposhtur në transfertë nga Izraeli me rezu
Një yll i vërtetë, Xhisiela prezanton motrën (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku është vajza që ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike ditët e fundit pas akuzave të Oficerit të Polici
Vuçiçi thërret mendjes: Kurrë s'ka kërkuar ndarjen e Kosovës mbi baza etnike Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se asnjëherë nuk ka thënë se duhet të bëhet një lloj ndarje e Kosovës mbi
Kim Kardashian publikon foton e nxehtë nga krevati (FOTO LAJM) Super ylli Kim Kardashian është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen. Ajo është çdo ditë akti
Trembet nga protesta, Thaçi del LIVE nga Ujmani Presidenti i Kosovës ka zgjedhur një formë të zgjuar për t'iu shmangur protestës së sotme të qytetarëve kundër planit të
Kitaroviç di të jetë në qendër të vëmendjes, çfarë bëri me gazetaren (VIDEO) Në secilën paraqitje të saj ndërkombëtare, presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviç, merr vëmendjen e gjithë bot
Limonin mund t'a përdorni për gjëra që nuk jua kishte marrë mendja (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë i dimë vlerat e limonit. Sasia e madhe e vitaminës C është një nga arsyet kryesore pse nuk mun
Askush se kishte mendjen! Mos ky detaj vërtetoi shtatzëninë e Elitës Prej disa javësh përflitet se Elita Rudi është shtatzënë dhe në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Ndonëse a
Prindër-fëmijë: 10 truke për “paqe”, pa e ngritur zërin në kupë të qiellit (FOTO LAJM) Të gjithë jemi të lodhur pas një dite pune dhe nuk mundemi të durojmë më të bërtiturat apo rrëmujën që shkaktojnë fëmijë
Të gjithë mendjen tek Champions, por sot luhet ndeshja e Serie A Sot do të luhen ndeshjet e mbetura të javës së parë në Champions League, por në orën 19:00 do të luhet edhe një takim i