999 rezultate për

mendimin

Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
"Dua të di mendimin e të gjithëve", Rama tregon si do të bëhet zgjedhja e listës së deputetëve Pas përfundimit të mbledhjes së grupit të PS, kryeministri Edi Rama ka sqaruar se si do të bëhet zgjedhja e listës së de
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Duhet apo jo të fillojë Serie A? Mjekët në Itali japin mendimin e tyre 20 mjekët që përfaqësojnë klubet e Serie A këmbëngulin se nuk janë kundër rinisjes së sezonit. 17 klubet e tjera dhe
Si shoku-shokut, Jul Deda shpreh publikisht mendimin për Albanon (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Julian Deda dhe Albano Bogdo, janë ndër emrat më të njohur për publikun shqiptar, të cilët na kanë sh
Van Djik vjen letër emocionuese për Topin e Artë, ndryshon mendimin për CR7 Virgil Van Djik e zuri vendin e dytë në garën për Topin e Artë, duke mbetur vetëm për shtatë vota pas Lionel Messit.
Ambasadori italian: Palët të marrin mendimin e Venecias për Kushtetuesen Ambasadori italian Alberto Cutillo ka reaguar lidhur me situatën aktuale të Gjykatës Kushtetuese. Sipas Cutillo, edhe
Në LDK nuk e kanë ende të qartë se kush do të jetë kryeministri Edhe pse nuk është ende e qartë se kur do të mbahen zgjedhjet e parakohshme, një pjesë e mirë e partive i kanë përcaktu
Dybala kërkon mendimin e Ronaldos për tranferimin tek United, kështu përgjigjet ai Paulo Dybala u kthye dje nga pushimet, dhe ju bashkua pjesës tjetër të skuadrës në qendrën stërvitore në Continassa.
Qytetarët e japin mendimin e tyre në Albeu, a besojnë se Basha do të ulet në dialog me Ramën? Sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dërguar një letër publike për kryetarin e opozitës Lulëzim Basha ku i ka kërku
Neymar te Reali ? Fenomeni jep mendimin e tij Legjenda braziliane, Ronaldo deklaron se nuk e sheh të mundshme transferimin e Neymar te Real Madrid. Neymar është pë
De Ligt te Barcelona? Frenkie de Jong jep mendimin e tij Frenkie de Jong, mesfushori i Ajax-it që do të veshë fanellën e Barcelona-s nga 1 korriku i ardhshëm, ka folur për trans
SONDAZHI/ Shqiptarët urrejnë më shumë serbët, habisin me mendimin për grekët Një sondazh i realizuar së fundmi nga Faktor Plus tregon se shqiptarët kanë opinion shumë negativ mbi serbët por që ka s
Fadil Berisha jep mendimin për Klea Hutën, kujt VIP Hollywoody i ngjan Klea Huta dhe Elgit Doda kanë realizuar një set fotografik nga i famshmi Fadil Berisha, këtë herë në amerikë ku kanë kal
I qau vajza, VIP-ja shqiptare e ushqen me gji LIVE Nutricionistja e famshme Diola Dosti Baftiu, e ftuar në Rreze Dielli ka folur ditën e sotme për dietat dhe ushqyerjen e
Klea dhe Elgiti bëjnë lidhjen familare, tregojnë mendimin e prindërve Lidhja e Elgitit dhe Kleas mesa duket është bërë tashmë familjare, pasi Klea ua ka prezantuar të dashurinë edhe prindërv
Victoria Beckham tregon mendimin për fustanin e Meghan Ndoshta nuk do e dëgjojmë kurrë ç’mendon Mbretëresha për ceremoninë apo për fustanin e Dukesës së Sussex, por të paktën
Emery nuk ka mendimin e mediave: Vazhdoj i lumtur këtu Unai Emery nuk e shikon veten të shkarkuar nga Paris Saint-Germain. Trajneri përflitet se do të largohet nga klubi fr
Lila: Për mendimin tim, e gjithë skuadra dha maksimumin ndaj Norvegjisë Andi Lila, mesfushori i Kombëtares shqiptare në fundin e ndeshjes u shpreh se skuadra dha maksimumin për të marrë një re