999 rezultate për

mendes

Humbjet marramendëse të Kosovës me mjekët A e dini se për ta përgatitur një mjek, buxhetit të Kosovës i kushton hiç më pak se 100 mijë euro? Nga dita e parë e stu
Era trullos rrjetin me çmimin marramendës të xhaketës në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës "Bon Bon"
Cmenduria e SuperBowl, ja cmimet marramendëse! Finalja e madhe e Superbowl do te jetë ndër më të kushtueshmet ne historinë e NFL. Ndikimi në ekonominë ameriakne i k
Pasuria marramendëse, sekuestrohen pronat e biznesmenit Bardhok Pllanaj Gjykata Shkodër mesohet se i ka dhënë të drejtë Prokurosisë Shkodër për sekuestimin e pasurive të biznesmenit Bardhok Pl
Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë. Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përk
Pasuria e madhe e vajzës dhe babait nga Lezha, flet dhëndri i familjes Ka bërë bujë rasti i hetuar nga Policia ku shuma marramendëse prej 5.2 milionë eurosh i është sekuestruar një 50-vjeçare
Afërdita Dreshaj merr dhuratën me shifra marramendëse Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u martuan vitin që lamë pas në një dasmë madhështore. Ata kurorëzuan dashurinë disavjeç
I propozoi me unazën marramendëse, një javë më pas merr vesh të vërtetën tronditëse Një burrë nga Sydney është duke u përpjekur për të shitur unazën e fejesës 33 mijë dollarëshe, pasi zbuloi të fejua
Jose Mourinho milioner, zbulohet shifra marramendëse që do përfitojë si analist sportiv Jose Mourinho që pas shkarkimit nga Manchester United fiks një muajë më parë, nuk ka vonuar shumë dhe ai ka gjetur një
Çfarë fati, kjo vajzë fitoi llotarinë marramendëse që herën e parë Një adoleshente kanadeze goditi që me të parën, duke fituar “jackpot”-in në ditën e saj të ditëlindjes. Charlie Lagar
Parashikoi fitoren me 9 gola të Cityt, shikoni shumën marramendëse që ka fituar ky tifoz (FOTO LAJM) Manchester City ka arritur një fitore tejet të “ekzagjeruar” kundër ekipit të Burton Albion me rezultatin e thellë 9 me
Milani e kërkon, por Genoa vendos çmimin marramendës për yllin e saj Milani këkron një bomber në sulm dhe ai është polaku i Genoas Piatk i cili këtë fazë të parë të kampionatit Italian ka s
Prokurorët e FBI-së shqiptare do të kenë pagë marramendëse Pesëmbëdhjetë prokurorët e parë, të cilët do të kalojnë filtra për t’u bërë pjesë e Prokurorisë së Posaçme, e konsiderua
Juventusi ofertë marramendëse për yllin e Bayern Munich David Alaba mund të përfundojë te Juventusi. Kështu shkruan "Don Balon" e cila zbullon gjithashtu zbulon shifrat e ofer
Fituan llotarinë marramendëse, veprimi i çuditshëm i çiftit Një çift që ka fituar në lotari një vlerë prej thuajse 15 milion stërlinash e ka fshehur biletën e tyre fituese për dy j
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
Tolgahan surprizon Almedën me një dhuratë marramendëse Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë ndër çiftet më të dashur të publikut. Ata të dy së shpejti do t
Mendes zbulon prapaskenat, CR7 dëshironte Juventusin një vit më parë Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi verën që lamë pas bëri shumë bujë aq sa edhe sot flitet për të. Kjo për fa
Studentët në Maqedoni me shpenzime marramendëse Shpenzimet mujore të studentëve në Maqedoni arrijnë shumën 21.410 denarë për studentët që studiojnë me participim dhe 22
Mendes: Topi i Artë? Ronalo është lojtari më i mirë në historinë e futbollit Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes ka thënë se Cristiano Ronalo është lojtari më i mirë në historinë e futbollit