999 rezultate për

mendes

OSHEE sekuestron Ujësjellësin në Vlorë, shifrat e borxhit marramendëse Së fundi një skandal ka "marrë dhenë". Mësohet se OSHEE ka sekuestruar Ujësjellësin Vlorë për shkak se subjekti ka një b
Zbulohet paga marramendëse Donis Avdiajt në Turqi Donis Avdiaj ka nënshkruar me gjigantin turk, Trabzonspor. Futbollisti nga Istogu ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare,
Në këtë vend të kujdesesh për delet, merr një pagë marramendëse Ishulli skocez Ronaldsay, ka publikuar një shpallje të pazakontë për vende të lira pune. Kërkohen barinj që do të paguhe
Gruevski nuk heq dorë nga luksi, çmimi marramendës i syzeve të markës së njohur (FOTO LAJM) Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë u paraqit sot në një gjykatë në Budapest, e cila do të vlerësojë nëse ai
Kush nuk e njeh mjeshtrin e hedhjes së kripës, publikohet shifra maramendëse e pasurisë së kuzhinierit (VIDEO) Të presësh e të përgatisësh mishin nuk ka qenë kurrë kaq artistik. Dhe askujt më parë nuk i kishte shkuar mendja që hedh
E pa dëgjuar më parë, Sylvester Stallone vendos çmimin maramendës për një foto Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të preferuar nga të gjithë, po ashtu ai është i njohur
E pabesueshme! Kjo është shifra maramendëse që Luana fiton për një koncert (FOTO LAJM) Luana Vjollca ështe një prej personazheve publike më me zë në Shqipëri por edhe në mbarë diasporë. Moderatorja dhe kë
Ylli i Seria A dëshiron Interin, klubi kërkon shumë marramëndëse Ndërsa Juventusi dhe AC Milan janë afër emërimit të trajnerit të tyre të ri, Interi tashmë po mendon për nënshkrimet e p
Blerim Destani dhe ora e tij me vlerë marramëndëse (FOTO LAJM) Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare. Blerim Destani njihet për rolet në projektet fi
Syzet e Elvana Gjatës kanë çmim marramendës (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Tashmë atë mund ta sho
Mësoni vlerën e pasurisë së Gigi Hadid, thjesht marramendëse (FOTO LAJM) Gigi Hadid konsiderohet si një nga modelet më të mira të modës të gjeneratës. Markat dhe revistat e mëdha kanë nënshk
Ofertë marramendëse nga Katari, David Silva pranë largimit nga Manchester City-t Aventura e David Silvas te Manchester City-t është drejt fundit. Siç raportojnë mediat angleze, fantazisti spanjoll i ci
Napoli refuzon një shumë maramendëse nga Reali për Koulibalyn Napoli thuhet se ka refuzuar 90 milionë euro për Kalidou Koulibaly nga Real Madridi dhe Manchester Unitedi. President
Fitimi marramendës i vajzës së Ruçit, për një vit 234 milion lekë (DOKUMENT) Ndonëse me një eksperiencë të gjatë në punë, të ardhurat më të mëdha në familjen e Kryetarit të Kuvendit i kanë dy fëmi
Del në ankand "Porche" i vjetër, zbuloni çmimin maramendës (FOTO LAJM) Të apasionuarit pas makinave do të bënin çfarë të mundnin për të patur në dorë çelsat e makinës së ëndrrave të tyre.
Fitoi gjyqin me Chelsea-n, zbulohet shifra marramendëse që do fitojë Conte Antonio Conte fitoi gjyqin pak ditë më parë ndaj Chelsea-t. Italiani i cili u shkarkua në verën e kaluar nga blutë tashm
Surprizon miliarderi, paguan shkollimin për 396 studentë me një vlerë marramendëse Studentët në prag të diplomimit në Morehouse College patën një surprizë të dielën kur miliarderi Robert F. Smith njoftoi
Njihuni me avionin marramendës të Drake (FOTO LAJM) Drake ka ndarë së bashku me ne avionin e tij privat, që kap shifrën marramendëse prej 220 milion $. Rapper-i Kanadez
Kërkohet nga të gjithë, Benfica merr vendimin për Joao Felix Lajme të këqija për Juventusin dhe për të gjithë skuadrat e mëdha që janë të interesuara për talentin portugez Joao Feli
Frikësohet Reali, Manchester United vendos i çmim marramëndës Pogbas Real Madrid ka vendosur në krye të listët afrimin e Paul Pogba në projektin për të rindërtuar skuadrën për sezonin e ard