999 rezultate për

mendes

Nuk kursehet! Alketa Vejsiu shkëlqen me veshjen luksoze me çmimin marramendës (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është padyshim një ndër figurat publike më të suksesshme në Shqipëri. Me një karrierë të gj
Shifër marramendëse, sa kushton ora luksoze e Capital T? (FOTO LAJM) Capital T është një nga reperët më të suksesshëm të momentit dhe sigurisht një nga më të paguarit. Duke qenë i tillë, je
Shifrat marramendëse! Sa para mund të humbasin këngëtarët shqiptarë si pasojë e pandemisë Pandemia e Covid-19 ka shkaktuar pasoja të shumta ekonomike përveç krizës shëndetësore. E gjithë bota duket se tashmë
30 mijë euro vetëm ora, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Liroi vrasësin nga burgu, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive marramendëse të ish-gjyqtarit Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK i kërkoi të martën Gjykatës së Posaçme të Shkall
Pas kërcënimeve, Meghan dhe Harry do paguajnë shumën marramendëse për sigurinë e tyre Nëse Meghan Markle dhe princ Harry po investojnë në diçka tani, ajo është siguria e tyre. Pas problemeve të shumta me po
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Zbulohet shuma marramendëse, 40 milionë euro në llogaritë e të "fortëve" Paratë e krimit janë prej kohësh në qarkullim dhe shumë prej tyre janë investuar jo pak. Gjatë vitit 2019, me kërkesë të
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagra
4600 euro një çantë, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare për veshjet (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Shifra të marramendëse, sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Listën e top 10 VIP-ave më të ndjekur në Intagram e kryeson Cristiano Ronaldo me 216 milionë ndjekës dhe pasohet nga Ari
Marrëveshje me Man.United? Dortmundi me kontratë marramendëse për Sanchon Manchester United, Chelsea dhe Juventusi janë vendosur në rradhën e parë për të marrë shërbimet e tij, por mesa duket Bo
Brenda vilës luksoze të Ozilit, ky është çmimi marramendës i saj (VIDEO) Ylli i Arsenalit, Mesut Ozil di se si ta jetojë jetën, transmeton zeri.info Ish-reprezentuesi gjerman, i cili refuzon
Bilanci katastrofë i Premier League, klubet humbasin shifrën marramendëse Futbolli anglez provon të rikthehet në fushë me objektivin e përcaktuar për të mbyllur me çdo kusht sezonin. Ky misi
Zbulohet shuma marramendëse që Barcelona po humbet për çdo ndeshje të pa zhvilluar në Camp Nou Shtypi spanjoll ka llogaritur humbjet e Barcelonës në këtë periudhë pandemie me koronavirus. Për shkak të këtij virus
Sheiku ofron shumën marramendëse për të blerë skuadrën e madhe angleze Mohammed Bin Salman është shumë afër për tu bërë pronar i ri i Newcastle United. Princi i Kurorës Saudite ka ofruar 300
Mendes tregon si Ferguson e afroi CR7 te Manchester United Arsyeja kryesore e transferimit të Ronaldos në Old Trafford ishte pikërisht Ferguson dhe këtë e ka zbuluar agjenti i po
Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin, dhuron shumën marramendëse Kristiano Rolando zbret në fushë për të luftuar koronavirusin. Sulmuesi i Juventusit, që ndodhet në “karantinë” në Madei
Fiton 28 milionë dollarë në vit, Cristiano Ronaldo dhuron para për luftën ndaj koronavirusit Cristiano Ronaldo do të bashkojë forcat me agjentin e tij Jorge Mendes për të ndihmuar në financimin e luftës kundër kor
Ribery me zemër të madhe, ofron shumën marramendëse për të prekurit nga koronavirusi Franck Ribery jeton në një nga zonat më të prekura nga epidemia e koronavirus. Sipas “Gazzetta dello Sport”, francezi