999 rezultate për

mend

Kida provon flokët "pink" që po çmendin vajzat (FOTO LAJM) Që Kidës i pëlqen të bëjë ndryshime drastike në look, këtë e mësuam së fundmi. Kjo pasi këngëtarja vendosi të bënte n
DW: Si u rrëzua amendamenti i Hashim Thaçit Mandati i Dhomave të Specializuara, apo siҫ njihet në opinion Gjykata Speciale do të zgjasë deri në njoftimin e Kë
Nipi zbulon flamurin origjinal personal të Isa Boletinit që e ka ngritur me 30 qershor 1912 (VIDEO) Në fshatin Boletin në veri të Kosovës, gjendet kulla e Isa Boletinit. Emisioni “Ballkan” këtë javë bisedoi me stërnip
"A je i çmendur", De Biazi zbulon bisedën e veçantë me Dukën për aktivizimin e Hysajt Xhani De Biazi gjatë një interviste të gjatë me median italiane “TuttoMercatoWeb.com”, ka folur edhe për Shqipërinë dhe
Fotoja që po bëhet virale, Maradona takon Zotin (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta e përditshme fizikisht, por ai do të mbetet përjetë gjallë, më prezent se ku
Rama në vit pas tërmetit: Ditët më të çmendura të jetës sime, kam vetëm nevojë për kohë Një vit pas tërmetit të 26 Nëntorit i cili mori 51 jetë dhe la në qiell të hapur mijëra njerëz, kryeministri Edi Rama ka
Bennacer qetëson tifozët e Milanit: Jam i lumtur, nuk mendoj për klauzolën Ylli i AC Milanit, Ismael Bennacer ka thënë se nuk është duke menduar për klauzolën e lirimit që është e përfshirë në k
U kapën "mat" duke kaluar darkën bashkë, Trejsi në një lidhje me reperin shqiptar? (FOTO LAJM) Ndonjëherë për të depërtuar në tregun muzikor mjafton vetëm një ‘beat’ dhe një tekst i goditur dhe voila. Këtë na e k
Mashtroi FBI-në për rusët, Trump mendon të falë ish-këshilltarin Presidenti amerikan, Donald Trump synon të shfrytëzojë mundësinë e faljes së ish-Këshilltarit për Siguri Kombëtare, Mich
Si asnjëherë më parë, Adrola Dushi pozon topless dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime. Ajo është shpërngulur pr
Qeveria i shtyn afatin OFL-së Lleshaj: Do të amendojmë ligjin, puna do të vijojë Qeveria do të shtyjë afatin e punës për Operacionin Forca e Ligjit. Në prag të përfundimit të vlefshmërisë së aktit norm
Goli i çmendur nga Bruno Fernandes (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Basaksehir në minutën e 7-të. Autori ka qenë Bruno Fernandes, por goli n
Arjoni i publikoi foton, Tea: Ai e ka smirën me mua (FOTO LAJM) Edhe pse Tea ka konfirmuar se marrëdhënia e saj me Arjonin është krisur, e mes tyre ka marrë fund gjithçka, djali vijon
Pro apo kundër legalizimit të marihuanës! Qytetarët me mendime të ndara (VIDEO) Mendime të ndara dhe skepticizëm te qytetarët por edhe te politikanët ka shkaktuar paralajmërimi i kryeministrit Zaev, p
7 herë kampion, Hamilton flet për suksesin në Formula 1 Lewis Hamilton ka folur për aventurën personale gjatë këtij viti të Formula 1, ku u shpall kampion bote për të 7-n herë
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Kërcënimet për luftë, Hoti i përgjigjet Vuçiçit Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka reaguar pas deklaratave së presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, i cili përmendi n
Koduzi sjell certifikatën pacientit: Ndërroi jetë nga Covid, por nuk u raportua Shefi i Departamentit të Shëndetësisë pranë Partisë Demokratike, Gazmend Koduzi ka sjell certifikatën e një të vdekuri s
Sherr mes vajzave tek Për'puthen: Mos ndërhy si pykë, të kesh turp! Një debat mes Melisës dhe Ana Kaurit u nxit në studio. E gjitha nisi nga një përmendje e emrit të Melisës në takimin mes
Pirlo: Mendoj për treshen e sulmit që kur kam ardhur, do e gjejmë mënyrën Juventus pret nesër në shtëpi Ferencvaroshin e Myrto Uzunit. Bardhezinjtë kërkojnë tre pikët e radhës në Ligën e Kam