999 rezultate për

menaxherin

Gruaja e Casanos zbulon menaxherin e tij të ri (FOTO LAJM) Antonio Casono nuk ka ndërmend t’i varë këpucët në gozhdë, pasi do akoma që të vazhdojë të luaj. Ish-sulmuesi i komb
Qetësohen ''gjakrat'', Noizy darkon me menaxherin e Babastars Krasniqi ishte ai që e plagosi një vit më parë Noizy-n, në Hotelin Swiss Diamond, në qendër të Prishtinës, ku përfundoi
Liverpool nderon ish-lojtarin dhe menaxherin legjendar, i cili thjesht quhet 'Mbreti' në Merseyside Liverpool ka zbuluar qëndrimin e ri të Kenny Dalglish në nder të legjendës në "Anfield Road", i cili kaloi 20 vjet në kl
Mourinho me deklaratë të fortë për Wengerin Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho kundër Arsene Wengerit. Jose Mourinho ka ngacmuar Arsenalin dhe menaxher
Vendosi bast 3 dollarë, fitoi aq shumë sa la pa fjalë edhe menaxherin e kazinosë! (FOTO) Një burrë nga Kalifornia ka goditur jackpot-in prej 11,8 milionë dollarë duke vendosur një bast prej vetëm 3 dollarësh.
Aq favorit sa ishte Inter para pak ditësh, tani është Manchesteri Serge Aurier vazhdon të jetë një lojtarë i Paris Saint-Germain Ditët e fundit ka pasur kontakte mes menaxherit të Int
Dortmud dëshiron Peter Bosz si menaxherin e ri Dortmund dëshiron që Peter Bosz si menaxher i tyre të ri. Bosz, 53 vjeç, mendohet tu ketë bërë përshtypje drejtuesve
Thyhet trampolina e lëndohen 8 fëmijë, nis hetimi për menaxherin e hotelit Një ditë më parë 8 fëmijë u lënduan në një pishinë private në një hotel në periferi të Tiranës. Fëmijët të cilët po
Nuk e la të hynte në restorant, shqiptari në Itali tenton të vrasë menaxherin Një shqiptar në Itali ka përfunduar në pranga pasi ka tentuar të vrasë me thikë menaxherin e një restoranti në Montefalk
Era Istrefi kapet "mat" në plazh me menaxherin Kohë më parë teksa e intervistonin në media të ndryshme, Era Istrefi e bëri publike se ajo ishte mjaft e dashuruar me me
U helmuan 18 klientë, policia merr në pyetje menaxherin e restorantit në ish Bllok Policia e Shtetit ka shoqëruar për në komisariat menaxherin e një restoranti në ish Bllok ku u helmuan 18 persona. Gj
Njihuni me menaxherin e parë shqiptar në NBA (FOTO) Luan Kadriu është menaxheri i parë shqiptar që ka arritur të marrë liçensen me të drejta të plota për transferimin e bas
Sherr brenda McDonald's, punonjësi grushton menaxherin (VIDEO) Në këtë video të publikuar nga DailyMail, shihen dy anëtarë të personelit të McDonald duke u rrahur gjatë orarit të punë
Francesco Becchetti shkelmon në fushë ndihmës menaxherin e klubit (VIDEO) Klubi i futbollit Leyton Orient është vënë në qendër të medias për shkak të një incidenti që përfshiu presidentin e klub
KLSH kallëzon menaxherin e projekteve të KESH Pas akuzave për "shpërdorim detyre", KLSH ka kallëzuar menaxherin e projekteve të KESH. Kontrolli i Lartë i Shtetit ka k
20 vjeçarja denoncon menaxherin italian të "call center" për ngacmim seksual Një 20 vjeçare është drejtuar në rajonin e policisë, lidhur me një denoncim për një menaxher italian të një "call center
Juventus nuk heq dorë nga Shaqiri Pas blerjes së Moratës nga Reali i Madridit, mesfushori i Bayernit të Mynihut është shndërruar në objektivin kryesor të
Vermaelen: Arsenali tregoi mentalitetin e fituesit Kapiteni i Arsenalit, Thomas Vermaelen, thotë se ata treguan shpirtin e tyre luftarak në gjysmëfinalen e Kupës FA ndaj W
CR7, United takon agjentin Jorge Mendez Manchester United nuk dorëzohet për Cristiano Ronaldon. Tabloidi britanik "DailyMail" raportont se ish-ylli portugez i "
United, Valdes në vend të De Gea Manchester United është në kërkim të një portieri ekspert. Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Telegraph", "Djajtë