999 rezultate për

menaxheri

Tekstet per Kuiz - Rendesia e teknologjise se informacionit ne punen e menaxherit Jeni tifoz i Manchester United? Kliko "Ky është ekipi im" dhe ndihmo skuadrën tënde të bëhet klubi me më shumë tifozeri
Donnaruma tremb kuqezinjtë: Jam milanist, por e ardhmja ... Gianluigi Donnarumma dëshiron të qëndrojë te Milani, por e ardhmja e tij do të vendoset nga agjenti Mino Raiola. Pas da
Historia e suksesshme e menaxherit shqiptar që punonte me Trump: Ka punësuar shumë shqiptar Paul Nicaj është shqiptari i Malit të Zi me një histori suksesi në emigrim. Ai jeton në Nju Jork prej dekadash. Mes v
Milani shpërblen Bonaventurën me një kontratë të re Jack Bonaventura ka rinovuar sot kontratën me Milanin, që e mban atë te kuqezinjtë deri në vitin 2020-të. Mesfushori po
Atentat në ish-Bllok, plagoset menaxheri i lokalit të natës Update- Burime zyrtare nga policia konfirmojnë se 45 vjeçari ka qënë i dyshuar për plagosjen me thikë të një shtetasi.
Nuk e la të hynte në restorant, shqiptari në Itali tenton të vrasë menaxherin Një shqiptar në Itali ka përfunduar në pranga pasi ka tentuar të vrasë me thikë menaxherin e një restoranti në Montefalk
Mashtroi në emër të Ermal Mamaqit, dënohet me 3 vjet burg menaxheri i modeleve Gjykata e Apelit në Tiranë ka dënuar tre vjet burg Tedi Durishtin, “menaxherin e agjencive të modës” të akuzuar për mash
Rodriguez nuk shkëputet dot nga Interi, refuzon dy skuadra të mëdha Ricardo Rodriguez pritet të largohet nga ekipi gjerman, Wolfsburg gjatë janarit. Sipas të përditshmes sportive italia
Milani i ofron kontratë 5-vjeçare Donnarumës Në shtëpinë e Milanit prioritet për momentin është rinovimi i kontratës me portierin Gianluiggi Donnaruma. 25 Shkurtin e
Lohan haron biznesmenin, në krahët e menaxherit të saj (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga i dashuri i saj biznesmen i cili e dhunonte, aktorja problematike Lindsay Lohan është hedhur në krahët e
Grabitje me armë, menaxheri i lokalit përleshet me autorët Tre shtetas të moshës 21-26 vjeç tashmë janë vënë në pranga, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të vjedhi
"Ibra do të më thyente këmbët, nëse nuk çoja Pogbanë te United" Zbulohen të tjera prapaskena për transferimin e Pol Pogbasë, i cili mesa duket është bërë edhe nën presion. Këtë e ka zb
Schneiderlin nuk ndalet: Do të luftoj për një vend në United Morgan Schneiderlin është i gatshëm të luftojë për vendin e tij në Manchester United pas një sezoni të parë nën pritshmë
“Cocaine” e Mozzik e vjedhur, ja reagimi i menaxherit Si duket kopjimi i artistëve të huaj nga artistët shqipëtarë është një fakt që sdo dalë kurrë nga moda. Dhe rradhën e
Era Istrefi kapet "mat" në plazh me menaxherin Kohë më parë teksa e intervistonin në media të ndryshme, Era Istrefi e bëri publike se ajo ishte mjaft e dashuruar me me
Klubet europiane të marrosur pas Sadikut Sapo përmendim emrin e Armando Sadikut, duhet të vëmë në dukje se ai është një minierë ari. Shumë klube kanë shfaqur një
Menaxheri flet për të ardhmen e Elseid Hysajt “Jam i bindur se rinovimi i kontratës do të vij në kohën e duhur dhe do të bëjë të lumtur si Napolin dhe vetë lojtarin.
Menaxheri i Kidës dhunon gazetarin Një tjetër skandal ka dalë në dritë, pasi mësohet se menaxheri i këngëtares Kida ka dhunuar gazetarin e “Klan Kosova”, V
U helmuan 18 klientë, policia merr në pyetje menaxherin e restorantit në ish Bllok Policia e Shtetit ka shoqëruar për në komisariat menaxherin e një restoranti në ish Bllok ku u helmuan 18 persona. Gj
Njihuni me menaxherin e parë shqiptar në NBA (FOTO) Luan Kadriu është menaxheri i parë shqiptar që ka arritur të marrë liçensen me të drejta të plota për transferimin e bas
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.