999 rezultate për

memushaj

Allegri befason të gjithë, ja formacioni që do të luajë ndaj Memushajt (VIDEO) Allegri i ka çuditur të gjithë para sfidës me Pescarën, teksa nuk ka lënë asnjë nga 4 yjet e tij në sulm pushim për në n
NOTAT/ Barazuan mes tyre, për italianët Memushaj dhe Veseli kalojnë "klasën" Dueli mes shqiptarëve në Serinë A, Veseli-Memushaj është mbyllur në një barazim 1-1. Të dy futbollistët e kombëtare sonë
Gjobitet sërish Ledian Memushaj, ja shkaku Ledian Memushaj merr një tjetër gjobë këtë sezon në Serinë A, që është e dyta për të. Mesfushori i Kombëtares kuqezi që
Milan barazon ndaj Pescarës së Memushajt, vendos gafa e Donnarumës (VIDEO) Milani nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim 1-1 në transfertë ndaj vendit të fundit në renditje Pescarës.
Përlotet Memushaj, ka një falenderim të veçantë për "Tifozat Kuq e Zi" Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, ka folur pas ndeshjes, ku Shqipëria humbi ndaj Italisë me rezulat 2
Memushaj karikon shokët e ekipit: Duam pikë ndaj Italisë (VIDEO) Leidan Memushaj kërkon të marrë pikë në ndeshjen ndaj Italisë. Mesfushori kuqezi e ka të qartë rëndësinë dhe vështirësin
Memushaj: Të mundim Italinë? Vetëm ta mendoj më vjen të qaj Futbollisti i kombëtares sonë, Ledian Memushaj aktivizohet në kampionatin italian, vend me të cilin djemtë tanë do të pë
Notat e legjionarëve/ Berisha dhe Memushaj kalojnë klasën, Hysaj "Ok" Etrit Berisha ka përjetuar një ditë të tmerrshme. Portieri shqiptar ka luajtur titullar në ndeshjen e sotme që Atalanta
Ja shqiptarët që do të luajnë titullar pas pak minutash në Seria A Etrit Berisha, Elseid Hysaj dhe Ledian Memushaj do të luajnë si zakonisht nga minuta e parë në sfidat që do të startojnë
Pas humbjes me Chievon, Pescara gjobit Memushajn Mesfushori i Pescarës, Ledian Memushaj, u ndëshkua me karton të verdhë në minutën e 25-të të ndeshjes së fundjavës, ku e
Strakosha dhe Memushaj me fate të kundërta, ja notat që morën Ditë aspak për t'u shënua rpër dy lojtarët e kombëtares sonë. Ledian Memushaj ka qenë titullar në humbjen që Pescara e t
Hysaj dhe Memushaj shkëlqejnë, ja notat që morën Dita e sotme ka qene e shënuar për dy futbollistë të kombëtares sonë Hysaj dhe Memushaj, të cilët kanë shkëlqyer. Me
Napoli i Hysajt nuk gabon, Memushaj asist në spektaklin e Pescarës (VIDEO) Napoli vijon me ritëm të frikshëm momentin e mirë që po kalon në kampionat. Skuadra e Sarrit mposhti lehtësisht në trans
Zyrtare/ Memushaj me trajneri të ri te Pescara Zdenek Zeman është trajneri i ri i Pescarës, marrëveshje e cila është konkretizuar ditën e sotme. Trajneri i mirënjohur
Gol dhe superautogol, Ajeti bën gjithçka në fitoren ndaj Memushajt Torino dhe Peskara kanë dhuruar një superndeshje gjatë ditës së sotme në Serinë A teksa mes tyre u shënuan plot 8 gola.
Memushaj reagon pasi bashkëshortja humbi binjakët në mënyrë tragjike Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj po kalon ditë mjaft të vështira, pasi ka përjetuar një dramë të rëndë
FSHF mesazh prekës për Memushajn pas dramës familjare FSHF i ka shprehur ngushëllime futbollistit të Kombëtares, Ledian Memushaj, për humbjen e binjakëve që bashkëshortja e t
Dramë në familjen e Memushajt, e gjithë bota e futbollit është me të E gjithë bota e futbollit është në në mbështetje të Ledian Memushajt. Mesfushori shqiptar përjetuar një dramë të vërtetë
Memushaj i bindur: Fitojmë me Sassuolon dhe mbijetojmë Ledian Memushaj beson ende te mbijetese e Pescarës në Serinë A, edhe pse renditja në fund të klasifikimit me vetëm 9 pik
Presidenti i Pescarës u premton striptiste Manajt dhe Memushajt, por me një kusht Ledian Memushaj dhe Rei Manaj mund të përfitojnë një striptiste falas nga “një vajzë e bukur e qytetit të Pescarës”. Por
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.