999 rezultate për

memet

Mos i humbisni: Pas zyrtarizmit të Piolit, "shpërthejnë" sërish memet (FOTO LAJM) Stefano Pioli u zyrtarizua ditën e sotme te Milani duke zëvendësuar të larguarin Gianpaolo, shkruan Albeu.com. Por fa
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Humbën ndaj Barcelonës, shpërthejnë memet kundër Interit dhe Contes (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 2-1 në Camp Nou duke regjistruar humbjen e parë për këtë sezon në të gjitha kompenticionet. Menjë
Vendimi i Gjykatës për Tahirin, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Rrjeti ka shpërthyer në meme pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin. Ish-ministri u dënua vetëm për shpërdorim dety
Nisin bastet për Saimir Tahirin, memet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Teksa pritet vendimi për dënimin ose jo të Saimir Tahirit, faqet e humorit kanë shpërthyer në meme për ish-ministrin.
Firmosi për PSG-në, shpërthejnë "memet" kundër Icardit dhe Wandas (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua djë orët e fundit të merkatos te Interi, duke i dhënë fund një maratone e cila zgjati jo pak p
MEMET/ Neritan Ceka mallkon: I rëntë damllaja atyre që shkojnë në mitingjet e Ramës Duket se mallkimet e herë pas hershme të Neritan Cekës ndaj shqiptarëve, janë kthyer në humor të përditshëm për shumë nj
Conte te Interi, plasin memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Antonio Conte u zyrtarizua te Interi vetëm ditën e sotmë pork jo ka mërzitur jashtë mase tifozët e Juventusit të cilët e
Sarri te Juventus? Shpërthejnë memet ndaj trajnerit italian (FOTO LAJM) Maurizo Sarri është përfolur ditët e fundit në media se do të marrë drejtimin e Juventusit. Por edhe pse nuk ka ende as
U largua nga Juventusi, "shpërthejnë" memet kundër Allegrit (FOTO LAJM) Divorci mes Allegrit dhe Juventusit ka bërë bujë në media kjo për faktin se të gjithë prisnin të merrnin vesh të ardhmen
U turpërua nga Liverpooli, plasin memet kundër Barcelonës (FOTO LAJM) Liverpooli bërëi një përmbysje të pabesueshme dje në mbrëmje në Anfield Road duke triumfuar 4-0 ndaj Barcelonës. Kata
Pas titullit të 8 radhazi, shpërthejnë "memet" kundër Juves (FOTO LAJM) Juventusi arriti ditën e djeshme, edhe fitoren matematikisht të titullit të 8-të radhazi në Itali, duke vazhduar dominim
U eleminua nga Ajax-i, shpërthejnë memet kundër Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi u turpërua djë në mbrëmje nga Ajax duke humbur 1-2 në Alianz Stadium. Kështu Bardhezinjtë i japin fund këtij k
U eleminua nga Porto, shpërthejnë memet kundër Romës (FOTO LAJM) Roma u eliminua nga Champions teksa djë në mbrëmje u mposht në Do Dragao nga Porto,shkruan Albeu.com. Verdhekuqtë kis
Memet në rrjet "kryqëzojnë" Buffonin (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve është bërë tabu për Gigi Buffon. Pas eliminimit sensacional të PSG-së nga Manchester United ka f
Icardi dha penalltinë nga VAR-i, rrjeti shfrenon fantazinë me memet për Interin (FOTO LAJM) Fiorentina dhe Interi barazuan me rezultatin 3-3, pasi ishte një ndeshje dramatike e clia zgjati 100 minuta. Pas pena
"Kujt i bën ththth ti?", plasin memet në rrjet (FOTO LAJM) Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me tensione të forta, ku ka patur edhe një incident. Nënkrye
Zaniolo i shënoi dy gola Portos, plasin memet kundër Interit (FOTO LAJM) Nikolo Zaniolo tërhoqi i vetëm Romën në suksesin e djeshëm kundër Portos, në “Olimpiko”, takimi i vajtjes së 1/8-ave. Me
Protesta e meme-ve, studentët kthehen para Kryeministrisë Edhe pse e ndalën protestën e tyre për hir të pushimeve të fundvitit, studentët nuk kanë ndërmend të ndalen se protestua
"Arsimi të shkëlqej si koka e Fevziut", vazhdojnë memet në protestën e studentëve Edhe ditën e sotme protesta e studentëve ka vijuar pa ndërprerje, ku momentalisht është zhvendosur nga Kuvendi përpara K