999 rezultate për

melwood

Çmendet Shaqiri, shikon çfarë bën 27-vjeçari në stërvitje (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool. Kosovari, është në formë të mirë me Liverpo
Kështu e priten lojtarët dhe trajneri Klopp - Shaqirin në Liverpool (FOTO-VIDEO) Xherdan Shaqqiri ka arritur te premten në Melwood (qendra stërvitore e Liverpoolit) Ai është transferuar të gjiganti