999 rezultate për

melania

Digjet statuja e Melania Trump në vendlindjen e saj (FOTO LAJM) Një statujë druri e zonjës së parë të Amerikës, Melania Trump, në qytetin e saj të lindjes Sevenica, të Sllovenisë, ësht
Nuk ishte akoma Zonjë e Parë, rrjeti mbushet me fotot e Melania Trump kur ishte e re (FOTO LAJM) Sa herë shfaqet në publik, Melania Trump tërheq vëmendjen jo vetëm se është gruaja e presidentit amerikan, por edhe për
Më e shtrenjta në botë, s'jua merr mendja sa i kushton çanta Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është mjaft e njohur për shpenzimet në gardëroba të shtrenjta, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë të
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Biografia tronditëse: Melania Trump, një gënjeshtare në shtëpinë e bardhë? (FOTO LAJM) Një kërcënim që po e bën të dridhet çiftin Trump. Ditët e fundit, Melania Trump është në qendër të vëmendjes përtej Atla
Gjithmonë në super formë, rregullat që ndjek Melania Trump për të shkëlqyer (FOTO LAJM) Na kujtohet momenti kur Melania Trump u bë Zonjë e Parë e Amerikës; të gjithë thashethemet që qarkulluan, mëritë, dhe fa
Donald Trump i kërkon të buzëqeshë, Melania nuk do t’ia dijë (VIDEO) Melania Trump as që ndryshoi shprehjen e fytyrës dje kur presidenti Donald Trump i kërkoi të buzëqeshte për fotot gjatë
Gjithnjë merr kritika, veshjet më të bujshme të Melanie Trump (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
Nuk ishte akoma Zonjë e Parë, rrjeti mbushet me fotot e Melania Trump kur ishte e re (FOTO LAJM) Sa herë shfaqet në publik, Melania Trump tërheq vëmendjen jo vetëm se është gruaja e presidentit amerikan, por edhe për
Pija me të cilën dobësohet Melania Trump: Zvogëlon apetitin, dëshirën për ëmbëlsira dhe përshpejton humbjen e peshës Melania ka zbuluar një truk të vogël, me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit. Edhe pse Melania kujdeset pë
Elegante si Melania Trump? Sekreti i Zonjës së Parë qenka kjo pije (FOTO LAJM) Melania ka zbuluar një truk të vogël me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit. Edhe pse Melania kujdeset për
Melania festoi ditëlindjen, urimi i Donald Trump rrëmbeu vëmëndjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Melania Trump feston ditëlindjen në këtë periudhë pandemie dhe vëmendjen e të gjithëve e ka rrëmbyer urimi i bashkëshort
Ishte një modele e suksesshme, disa fakte që nuk i dini për Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump është Zonja e Parë e Presidentit të 45 të Amerikës, Donald Trump. Ajo u martua me Trmup ne 2005 dhe ka
Gjithmonë shkakton debat, veshjet më të famshme të Melanisë (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
Trump dhe Melania shkojnë në eventin sportiv me super "bishën" luksoze (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur së fundmi teksa zbret nga "bisha" luksoze në një eveniment sportiv. Tr
Lajmi që mbushi rrjetin, Melanie në një aferë me shefin e sigurisë në Kullën Trump? (FOTO LAJM) Pasi Donald Trump fitoi zgjedhjet në 2016-tën, Melania nuk u zhvendos menjëherë në Shtëpinë e Bardhë. Asokohe, ajo zg
Melania sërish nuk e lë Trumpin ta puthë, momenti bën xhiron e botës Melania dhe Donald Trump shpeshherë kanë lënë skena në sy të njerëzve dhe kjo tashmë nuk është më një gje e re. Ajo s
Pas vrasjes së gjeneralit, Trump shfaqet dorë për dore me Melanian dhe djalin (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Donald Trump paralajmëroi mbrëmë Irakun se mund të përballet me sanksione të rënda, nëse vendi i ti
Melania shtrëngon duart me "armikun" e tij, si reagon Trump (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi francez Emmanuel Macron kanë parashtruar pikëpamje të kundërta përpara S
Spektakël, Melania Trump dekoron Shtëpinë e Bardhë me pemë e drita vezulluese (VIDEO) Shtëpia e Bardhë është "veshur" me drita të bardha në prag të festave të fundvitit. Siç është traditë në Shtetet e Ba