999 rezultate për

meksikes

Gjermania përballet me Turqinë, De Boer debuton ndaj Meksikës Në pritje të ndeshjeve zyrtare të Ligës së Kombeve, Supersport do të sjellë ekskluzivisht për të gjithë abonentët tri sf
Sulm me snajper në mes të Meksikës, ekzekutohen dy policë Një sulm me armë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Meksikë. Ata kanë qëlluar me armë shefin e policisë së Meksik
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Krijesa e çuditshme pa sy del në brigjet e plazhit të Meksikës Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.
SHBA përgatitet për "tmerrin" e fundjavës Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka shpallur gjendjen emergjente në Louisiana për shkak të rrezikut n
U vonua në takim, ministria e Meksikës jep dorëheqjen Ministria e Mjedisit dhe Burimeve Natyrore, Josefa Gonzalez Blanco Ortiz Mena, kishte dhënë dorëheqjen pasi ishte bërë s
Aksident apo vrasje e organizuar? Vdes pas rrëzimit të helikopterit guvernatorja Guvernatorja e Pueblas së Meksikës,Martha Erika Alonso kahumbur jetën në një aksident ajror vetëm disa ditë pasi u betua
Ranieri trajner i Kombëtares së Meksikës ? Claudio Ranieri është duke marrë në konsideratë propozimin që të jetë trajner i Meksikës për Botërorin 2022. Sipas es
Çmendet presidenti i Meksikës, në vend të përgjigjes i jep puthje gazetares në... Presidenti i ri i Meksikës, Andres Manuel Lopez Obrador, 64-vjeç, është kritikuar ashpër pasi që në opinion është publ
Lojtari i Meksikës tallet me Neymarin: Po tani kush po shkon në shtëpi Mesfushori i Meksikës, Andres Guardado, ka thumbuar Neymarin pas eliminimit të Brazilit nga Kupa e Botës, duke iu hakmar
Zyrtare: Osorio largohet nga drejtimi i Meksikës Pas eliminimit nga Kampionati Botëror, kanë nisur ndryshimet në kombëtaren meksikane. Meksika e nisi shumë mirë Kampi
Brazili nuk ja del dot ndaj Meksikës, "luftojnë" si të barabartë Pjesa e dytë e ndeshjes mes Brazilit dhe Meksikës është mbyllur me rrjeta të pa prekuara nga asnjëra palë. Tashmë gj
Ky është Botërori i çudirave, por kush favorizohet mes Brazilit dhe Meksikës Në fillim Gjermani, më pas Argjentina dhe Portugali ndërsa mbrëmë edhe Spanja e madhe i dha lamtumirën Botërorit. Po
Brazili me mungesa kundër Meksikës, publikohen formacionet Brazili pritet të përballet me Meksikën në "Samara Arena" në orën 16:00. Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrt
Trajneri i Meksikës ka formulën për të mposhtur Brazilin Brazili do të përballet sot në Meksikën, ku në përfundim të kësaj ndeshje skuadrës humbëse do ti duhet të largohet për n
Brazili me të gjithë forcat kundër Meksikës, ja formacionet e mundshme Brazili dhe Meksika do të përballen sot në "Samara Arena" për të siguruar vazhdimësinë në Botërorin "Russia 2018". B
Mungon Marcelo, Brazilit i rikthehet një tjetër mbrojtës Një lajm shumë i mirë vjen nga infermieria për skuadrën e Brazilit. Trajneri Tite do të ketë të gatshëm për ndeshjen kun
Meksikanët festojnë para ambasadës, konsulli i Koresë nuk i reziston dot (VIDEO) Koreja e Jugut ka mundur Gjermaninë pasditen e djeshme me rezultat 2-0 duke lënë një gjurmë të madhe në Kupë e Botës.
Suedia nuk përmbahet, dyfishon rezultatin ndaj Meksikës (VIDEO) Suedia është e papërmbajtshme këto 10 minutat e fundit ndaj Meksikës në "Central Stadium". Suedezët kanë arritur të
Zhbllokohet ndeshja, Suedia kalon në avantazh ndaj Meksikës (VIDEO) Suedia ka kaluar në avantazh ndaj Meksikës në "Central Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti Augustinsson në