999 rezultate për

mehmeti

Mehmeti: Koha që të paktën kryeparlamentari në Maqedoni të jetë shqiptar "Ka ardhur koha që të paktën kryetari i Parlamentit të Maqedonisë të jetë shqiptar. Në këtë mënyrë do të dëshmohet se sh
"Zbutet" Ermira, shfaqet përkrah Ali Ahmetit (FOTO) 19 deputetët e Bashkimit Demokratik për Integrim u rradhitën pas liderit të kësaj partie, Ali Ahmeti, të cilët mbrëm në
Foto të reja nga dasma e Kivanc Tatlitug (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur turk, Kivanc Tatlitug i ka dhënë fund beqarisë. “Mehmeti” i njohur me këtë emër në serialin “Gumus”
Kim Mehmeti: Me lehtë të thuash diçka pozitive për Millosheviçin se sa për Islamin (VIDEO) Drejtuesi i Këshillit Opozitar Kim Mehmeti, në një prononcim në KTV të Kosovës, mes tjerash ka deklaruar që më mirë ësht
A ishte Kosova shkaku i thellimit të konfliktit Enver Hoxha-Mehmet Shehu? Çfarë i tha Mehmet Shehu Enver Hoxhës në vitin 1981? A ka kërkuar Mehmeti që Shqipëria të futet në luftë me SFRJ-në? Pse
Ja si ironizon Osmanin, Mehmetin, Ostrenin dhe Besën me shkrimin e Konicës Publicisti dhe përfaqësuesi i Diasporës Shqiptare në Maqedoni, Tim Shkup Lamallari, ka publikuar një shkrim të gjatë në
Reagon Ermira Mehmeti: Ja pse mora avionin në Strasbourg Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti ka reaguar lidhur me faktin se vota e saj i ka sjellë një fitore Serbisë karshi Kosovë
"Sjellja e Halitit, Leskajt, Dërgutit dhe Mehmetit, tradhëti kombëtare" Publicisti Rexhep Kastrati, përmes një postimi ne facebook ka shkruar se sjellja e Aida Dërgutit, e Xhavit Halitit, e Va
Kosova dështoi për një votë, Mehmeti nuk votoi se i ikte avioni Deputetja shqiptare nga Maqedonia, Ermira Mehmeti, ende nuk është prononcuar për mediat për mungesën e saj në mbledhjen
Pas akuzave në media, Ermira Mehmeti poston mesazhin e Xhavit Halitit (FOTO LAJM) Kosova mbrëmë pësoi një disfatë në planin diplomatik dhe të njohjes ndërkombëtare, pasi miratohet Rezoluta e Asamblesë s
Ndahet nga jeta profesori universitar Qani Mehmeti (FOTO) Sot ka ndërruar jetë pishtari i arsimit, publicisti dhe profesori universitar i katedrës Gjuhë dhe Letërsi Shqiptare, "
Mehmeti "godet" sërish: Isa Boletini është i shqiptarëve, jo i BDI-së (FOTO) Deputetja Ermira Mehmeti i jep nje tjeter goditje BDI-se. Diten kur ne Saraj u vendos busti i Isa Boletinit, event ne te
Lushaj: Keqmenaxhim politik i Mehmetit, mund ti kushtojë karrierën Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, përmes një postimi në Facebook, bëri të ditur ngrirjen e të gjitha aktivitetet polit
Ja çfarë thotë Bekim Neziri për "tërheqjen" e Ermira Mehmetit Përplasjet e fundit brenda BDI-së dhe njoftimi i deputetes Ermira Mehmeti se i ngrin të gjitha aktivitetet politike në B
Ermira Mehmeti "vetpërjashtohet" nga BDI: Kjo parti po merr fund Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se që sotka vendosur
Mehmeti sulmon Grubin: Huligani që po rrënon autoritetin e Ahmetit Deputetja e BDI-se Ermira Mehmeti ka bere nje status te forte ne Facebook, ku akuzon eksponentet te partise se saj, te c
Mehmeti sot në provimin për notere: Çështje personale e imja Deputetja shqiptare Ermira Mehmeti dhe ai i VMRO-DPMNE Antonio Milloshoski marrin sot do të hyjnë në provimin për noterë
Ermira Mehmeti "kapet" me portalet, ja çfarë shkruan Deputetja e BDI-se, Ermira Mehmeti, ka gjetur kohe qe ti dedikoje portaleve dhe mediave nje status disi te gjate ne prof
Ermira Mehmeti kërkon të bëhet notere? (FOTO LAJM) Më 25 dhjetor, Antonio Milloshoski, Ivica Konevski dhe Ermira Mehmeti kanë dhënë pjesën me shkrim të provimit për noter.
A do kandidojë Kim Mehmeti për deputet? Ja përgjigja Mbrëmë në Tetovë u mbajt tribuna e pestë me radhë mbi Këshillin Mbipartiak i inicuar nga subjektet opozitare shqiptare.