999 rezultate për

mehmeti

Kim Mehmeti largohet si drejtor i "Top Channel" zyra Shkup Drejtori i Televizioni kombëtar, Top Channel të zyrës së Shkupit Kim Mehmeti zyrtarisht është larguar nga kjo media. Ng
Ermira Mehmeti: Afera më ka lënduar, por nuk më ka rrënuar Rreth një muaj më parë Maqedonia u "trondit" nga afera e përgjimeve, ku ishte paraqitur një bisedë telefonike që supozoh
Drejtori i VMRO-DPMNE-së sulmon Ermira Mehmetin Drejtori i Arkivit shtetëror, Filip Petrovski, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka hedhur akuza për
Kim Mehmeti: Ja pse duhet të protestohet më 9 maj Publicisti Kim Mehmeti nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, u ka dhënë përgjigje gjithë atyre që e pyes
Ja momenti kur Ermira Mehmeti përlotet teksa flet për skandalin e përgjimit (VIDEO) Update- Deputetja Ermira Mehmeti, duke folur sot nga podiumi i Parlamentit shqiptar nuk i ka përmbajtur emocionet e fort
Ermira Mehmeti shpërthen në lot: Ende po vuaj traumën, çdo gjë montim Deputetja Ermira Mehmeti është prononcuar për herë të parë publikisht në Parlamentin shqiptar për skandalin në të cilin
Kim Mehmeti akuzon ambasadën shqiptare në Shkup Publicisti Kim Mehmeti përmes një postimi në facebook ka drejtuar akuza në adresë të ambasadës shqiptare në Shkup, duke
Journalist who published the sexual affair Mehmeti-Xhaferi arrested Serbian authorities have arrested in Novi Sad Macedonian, the journalist Zoran Bozinovski, who published the erotic phon
Arrestohet gazetari që nxori përgjimin erotik Mehmeti-Xhaferi Autoritetet serbe kanë arrestuar në Novi Sad gazetarin maqedonas Zoran Bozhinovski, i cili publikoi përgjimin erotik të
"Musa Xhaferi ta marrë për grua Ermira Mehmetin" (VIDEO) Në emisionin "Pasdite në Top Channel" është zhvilluar një debat lidhur me audio-incizimin e publikuar të bisedës mes dep
Ermira Mehmeti në Opinion: I di shantazhuesit dhe kam edhe fotografitë e tyre Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti përmes një lidhje telefonike në emisionin Opinion në TV Klan ka deklaruar se material
Ja si u prit video hot Mehmeti-Xhaferri në Maqedoni (VIDEO) Korespondetja e Tv Klan në Maqedoni, Arta Tahiri, e ftuar për një lidhje telefonikë në emisionin Opinion, ka folur se si
Kim Mehmeti: S'është vlerë civilizuese të bësh karrierë përmes krevatit Publicisti i njohur shqiptar, Kim Mehmeti, ka reaguar lidhur me audio-incizimin e publikuar ditë më parë, ku dëgjohet nj
Ermira flet për përgjimin: Nuk do mbyllem në shtëpi e të qaj Ermira Mehmeti, politikanja më e diskutuar këtë javë, në të gjitha trojet shqiptare, për shkak të shpërndarjes nga media
Shkrimtarja shqiptare mbështet Ermira Mehmetin, ja çfarë thotë për "shefin nën pantallona" (FOTO) Pas publikimit të një përgjimi nga ana e disa mediave e portaleve, ku në qendër të survejimit ishin dy protagonistë të p
Përgjimet Mehmeti-Xhaferi, Prokuroria e Shkupit nis hetimet Prokuroria Themelore në Shkup ka nisur një hetimet të audio incizimeve, që janë publikuar ditën e fundit dhe që përfshij
Alma Lama i del në mbrojtje Ermira Mehmetit duke fyer myslimanët e duke cituar Biblën Deputetja e LDK-së, Alma Lama, ka komentuar publikimin e përgjimeve dhe bisedave private mes deputetes se BDI-se Ermira
Avokati i Popullit: Partitë politike keqpërdorin policinë Aksionet e fundit të policisë në fshatrat e Karadakut të banuara kryesisht me shqiptar kanë pasur për qëllim mbjelljen e
Mehmeti: Brutaliteti policor shënon rritje në vitin 2015 në Maqedoni Brutaliteti policor në Maqedoni ka shënuar rritje gjatë vitit 2015. Rasti i Kumanovës protesta para qeverisë, përfshi ed
Berisha takon Ermira Mehmetin: Shkupi diskriminon shqiptarët Deputetja e Bashkimit Demokratik per Integrim, Ermira Mehmeti, ka qene per nje vizite ne Tirane, ku eshte takuar edhe me