1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

mehmeti

Ish-deputetja Emira Mehmeti, më e përgjuara. 1133 përgjime për 2 mijë ditë UPDATE- Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti ka qenë një nga politikanet më të përgjuara gjatë periudhës së kaluar
Deputetja Ermira Mehmeti është përgjuar për 1 133 ditë Pak javë më parë, Prokuroria Speciale Publike publikoi çështjen "Target", ku u zbulua se Drejtoria për Siguri dhe Kundë
Enveristëve që s'dijnë që krimet ndaj ballistëve i ka pranuar edhe partia e tyre Nga Kastriot Dervishi Prej disa ditësh, enveristët reagojnë në formën e tyre kundër dekorimeve që kreu i shtetit
Vëllai i Ermira Mehmetit: BDI është plot udbashë dhe gruevsitë Vëlla i deputetes dhe funksionares shumëvjeçare të BDI-së Ermira Mehmeti, ka komentuar zhvillimet e fundit në raport PS
I publikuan kasetën erotike, Ermira Mehmeti merr një vendim drastik Pas publikimit të bisedës së pretenduar erotike të deputetes shqiptare të BDI-së Ermira Mehmeti me Musa Xhaferin, jeta e
"Maqedonia është kalbur, po kërkohet kazani për ta hedhur" Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti nuk beson se zgjedhjet e reja parlamentare do të sjellin ndonjë ndryshim në Republ
Luan me Zvicrën, por Mehmeti bën me shtëpi një familje në Gostivar (FOTO) Familja Mustafi nga fshati Padalisht i Gostivarit, prej disa vitesh jeton në një shtëpi e cila nuk i plotëson as kushtet
"Biseda erotike", Ermira Mehmeti zbulon vajzën që foli në emër të saj "Sot po them dy gjëra: zonjusha në fjalë është A.A. nga Shkupi, dhe unë, por edhe Prokuroria Special e Ministria e Brend
Shqiptarët e Preshevës kërkojnë reduktimin e forcave të xhandarmërisë Nënkryetari i Komunës së Preshevës, Xhelal Mehmeti, e përshkruan gjendjen e sigurisë në Luginë, e veçanërisht në Komunën
Mehmeti: Sot jetojmë dhembjen e tragjedisë në shtëpinë e dytë të shqiptarëve, Gjermaninë Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti, në rrjetin e tij social ka shkruar se vazhdojnë tragjeditë në botë, kësaj radhe n
Mërgimtarët të pakënaqur në kuvendin i Kosovës Sot Kuvendi i Kosovës hapi dyert për mërgimtarët të cilët po qëndrojnë këto ditë në Kosovë. Por, mërgimtarët nuk u j
Deputetja Ermira Mehmeti reagon për "dorëheqjen" nga politika Deputetja Ermira Mehmeti, ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook për të komentuar zërat e fundit që flisnin për një larg
E bujshme, Ermira Mehmeti largohet nga politika? Ermira Mehmeti përfundimisht do të largohet nga politike dhe nga partia shqiptare në pushtet, BDI. Portali “Lajmpress
Ja si e kalon ditën Ermira Mehmeti (VIDEO) Deputetja shqiptare Ermira Mehmeti, këtë herë ka vendosur të flas e të tregojë për jetën e saj private. E ftuar në emisi
Kim Mehmeti: Qelbësira nuk pastrohet me një qelbësirë tjetër Publicisti i njohur, Kim Mehmeti ka deklaruar se formula më e mirë që Maqedonia të mbijetojë është që të bëhet shtet dye
Mehmeti: Ivanov është fajtor për shpërthimin e krizës Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti dje ka deklaruar se kryetari i ashtuquajtur Gjorge Ivanov, në mënyrë të drejtpërdrejt
Mehmeti: Pse të humbim kohë me bërjen e ‘aleancave’ që do prodhojnë hajna? Analisti dhe udhëheqësi i ”Këshillit Opozitar”, Kim Mehmeti në rrjetin social Facebook nëpërmjet një postimi ka komentua
Albanian arrested for terrorism in New York Saimir Alimehmeti, an Albanian living in New York has been arrested in his apartment on charges of terrorism and support
Arrestohet për terrorizëm shqiptari në SHBA Shqiptari Saimir Alimehmeti është arrestuar në banesën e tij në Nju York nën akuzën e terrorizmit dhe mbi të rëndon edhe
Kim Mehmeti: BDI ka probleme me çdo gjë por jo me para Anëtari i Këshillit Opozitar, Kim Memeti, në emisionin “Rruga e Re” në TV Shenja tha se Maqedoninë nuk e sundojnë partit