999 rezultate për

mehmeti

Tronditëse: Kush u pagua 25 mijë euro për vrasjen e polices Sebahate Tolaj? Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Dëshmitari e përfshin në vrasje edhe vëllain e Lahi Brahimajt Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve
Ibrahim dhe Qerim Kelmendi dhanë urdhër për vrasjen e Smail Hajdarit dhe Tahir Zemajt Vrasja e deputetit të LDK'së, Smail Hajdari, dhe ajo e Tahir Zemajt, është bërë me urdhër të vëllezërve Ibrahim dhe Qeri
Kim Mehmeti: Albin Kurti i rriti ata që duan ta rrëzojnë Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti është deklaruar lidhur me lëvizjet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje, duk
Ermira Mehmeti komenton arrestimet e fundit Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti ka komentuar arrestimet e fundit të funskionarëve të regjimit të kaluar në Maqedo
Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarët për ditën e Flamurit (FOTO) Këngëtari Alban Mehmeti ka zgjedhur një foto të veçantë për t’i uruar shqiptarë për ditën e Flamurit. Ai e ka publiku
Rrëfen studenti/ Ja si profesorët kushtëzojnë seksualisht studentet Një student i Universitetit të Prishtinës është tejet i shqetësuar me kushtëzimet seksuale që disa prej profesorëve ua b
Kim Mehmeti: Opozita shqiptare ia ka borxh popullit ta ngrejë zërin kundër LSDM-së Në një intervistë dhënë për televizionin maqedonas sonte(e diel) në “Kanal 5”, shkrimtari Kim Mehmeti ka thënë se zgjedh
Zyrtarët që “hetojnë” Policinë i ruajnë vendet e tyre të punës Hilmi Mehmeti është kryeshef i Inspektoratit Policor të Kosovës (IPK). Ky institucion është përgjegjës për të hetuar zyr
Biseda erotike me zv/kryeministrin, ish-deputetja sqaron për të disatën herë të vërtetën Ka kaluar pak kohë që nga skandali që pushtoi poltikën në Maqedoni, ku sipas ngjarjes në fjalë ish-deputetja maqedonase
Mehmeti: BDI pësoi një traumë në zgjedhjet lokale (VIDEO) E ftuar në emisionin "Inside" ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti foli rreth zgjedhjeve lokale dhe thksoi se BDI gjat
Policia merr në pyetje Naim Bazajn Naim Bazaj, kryetari i kuvendit komunal të Drenasit, momentalisht është duke u marrë në pyetje nga policia në Prishtinë,
Kim Mehmeti: LSDM dhe BDI, bandë e rrezikshme Shkrimtari, publicisti, Kim Mehmeti ka reaguar ashpër lidhur me aleancën mes LSDM-së maqedonase dhe BDI-së, për t’i luft
E RRALLË/ Zbulohet letërkëmbimi mes Sulltan Fatih Mehmetit dhe Skënderbeut Nga Aurenc Bebja, Francë Në librin e autorit francez, Camille Paganel, me titullin « Histoire de Scanderbeg ou Turks
Mehmeti: Politikanët e paaftë mbyllin partitë dhe zaptojnë pozitat Në një postimi në llogarinë e tij në Facebook, publicisti Kim Mehmeti shprehet se partitë e shqiptarëve të Maqedonisë pë
Si u zgjodh në bordin e drejtorëve të Telekomit? Mediat sulmojnë Zamir Mehmetin Mediat të afërta me VMRO-DPMNE kanë kritikuar emërimin e aktivistit të Revolucionit të Larmë, Zamir Mehmeti për anëtar t
Ermira Mehmeti: Ja pse shqiptarët e mbështesin Zoran Zaevin Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti është shprehur me tone optimiste për qeverinë e re në Maqedoni. Në emisionin T
Zbardhen raportet sekrete të CIA-s: Kush ishin dashnoret e Enver Hoxhës Kanë kaluar 33 vite nga vdekja e diktatorit e Enver Hoxha, por sekretet dhe historitë rreth tij nuk kanë të mbaruar.
Pas largimit nga politika, Ermira Mehmeti mahnit me stilin e ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga politika, ish-deputetja Ermira Mehmeti duket më e relaksuar se kurrë. Por gjatë gjithë paraqitjeve
Shaqiri: Kim Mehmeti pse frikësohet nga zbritja ime në Shkup?! Xhezair Shaqiri, i njohur si ish-komandant Hoxha edhe sot ka dalur me një postim të ri duke komentuar zhvillimet dhe deb